Ana Sayfa Magazin İzzet Yıldızhan’dan oğullarına İzmir’deki otelinde görev

İzzet Yıldızhan’dan oğullarına İzmir’deki otelinde görev

0
İzzet Yıldızhan’dan oğullarına İzmir’deki otelinde görev
İzzet Yıldızhan'dan oğullarına İzmir'deki otelinde görev

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre İzzet Yıldızhan’ın oğulları Mustafa ve Ali Yuşa çamaşırhanede çalışırken, Veysel Efe’nin ise resepsiyonda ödev alıyor olması sosyal ağ paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

Oğullarının her yaz değişik iş kollarında çalışarak, hayatın zorluğunu göstermek istediğini ifade eden Yıldızhan, “Allah nasip ederse evlatlarıma güzel bir gelecek bırakacağım. Ben kendimi bildim bileli çalışan birisiyim. Evlatlarımın da hayatın zorluklarını ve ellerinde olan imkanların değerlerini bilmeleri için yaz aylarında daima yanıma alıp, çalıştırırım. her zaman şükrediyorum ki bu felsefeyle gelişen bir evlatlarım var.” ifadelerini kullandı.

“Yıllar içerisinde bu durumu evlatlarıma aşıladım.” diyen İzzet Yıldızhan, “Eğitimlerini yüksek lisansa dek yapmalarının akabinde diler kendi hayallerindeki işi yaparlar, diler onlara bırakacağım şirketin başına geçerler. O günler geldiğinde elindekinin değerini haberdar olan, vatanı ve milleti için çalışan bir cins bırakacağım geride. Hemen tekrardan okulları başladı ve işle olan ilişkileri kesildi. Eğitim benim için her şeyden önce geliyor.” biçiminde konuştu.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/izzet-yildizhandan-ogullarina-izmirdeki-otelinde-gorev-haberi-538032

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here