Ana Sayfa Televizyon Kaderimin Oyunu dizisi hem dram hem güçlü bir kadın hikayesi!

Kaderimin Oyunu dizisi hem dram hem güçlü bir kadın hikayesi!

0
Kaderimin Oyunu dizisi hem dram hem güçlü bir kadın hikayesi!
Star TV’nin bir iddialı dizisi daha final yapıyor!

Kaderimin Oyunu dizisi hem dram hem güçlü bir kadın hikayesi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Yeni sezonda Star TV ekranında yer alacak bir dizi daha ortaya çıktı. Sefirin Kızı dizisinin peşinde Kardeşlerim ile piyasaya dinç bir antre yapan NGM Medya kadar hazırlanan projenin ismi Kaderimin Oyunu olarak belirlendi.

Sefirin Kızı dizinde sergilediği başarılı yönetmenlik ile dikkatleri çeken Emre Kabakuşak, yeniden bir Star TV dizisinin başına geçti. Titizlikle hazırlıklar devam ederken, Nesrin Cavadzade’ye de başrol teklifi geldi.

Güçlü bir kadın hikayesi izleyeceğimiz dizi için demin Cavadzade ile uzlaşma yapılmadı. Ancak ünlü oyuncu projeyi inceliyor ve yakında net yanıtını verecektir. Kaderimin Oyunu dizisi bir dram yapımı lakin manâlı farklı güçlü bir bayan hikayesi olarak öne çıkacak olması….

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine kadar dizinin hikayesi de ortaya çıktı. 30’lu yaşlarda olan Asiye karakterinin kuvvetli bir kadın duruşu sergilemesine tanık olacaksınız.

Üvey annesi kadar büyütülen Asiye, engebeli geçen çocukluk döneminden daha sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut isimi iki çocuğu dünyaya kazanç lakin geçimini sağlama sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer…

Cemal ayrıca eşini ayrıca de iki çocuğunu daha iyi bir hayat için bırakıp gider. Helin isimli varlıklı bayan Cemal’in aklını çeler ve onu ailesinden koparınca da Asiye, iki çocuğu ile yaşam mücadelesine başlar.

Asiye, bu hayat mücadelesi sırasında Mahir ile karşılaşır ve tüm kaderi bir anda değişir.

Kaderimin Oyunu isimli dizi etkileyici hikayesi ile yakında ekranda olacak. Demin oyuncu kadrosu netleşmeyen dizinin Ekim ayında sete çıkması bekleniyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kaderimin-oyunu-dizisi-hem-dram-hem-guclu-bir-kadin-hikayesi/1293535

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here