Ana Sayfa Televizyon Kalp Yarası dizisinde bir kez daha birincilik sevinci!

Kalp Yarası dizisinde bir kez daha birincilik sevinci!

0
Kalp Yarası dizisinde bir kez daha birincilik sevinci!
Kalp Yarası dizisinde bir kez daha birincilik sevinci!

Kalp Yarası dizisinde bir kez daha birincilik sevinci!

atv’nin pazartesi akşamlarına damgasını vuran, yapımını Süreç Film’in üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu dizisi ‘Kalp Yarası’ dokuzuncu bölümüyle izleyicinin karşısına çıktı.

Dizi aldığı reytinglerle Tüm Kişiler kategorisinde zirveye yerleşti. ‘Kalp Yarası’nın yeni bölümü, Tüm Kişiler kategorisinde birinci oldu. Kalp Yarası, zinde oyuncu kadrosu, benzersiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile pazartesi akşamına damgasını vururken, #AşkınBüyüsü etiketiyle sosyal medyada da fazla konuşuldu.

Ferit ve Ayşe’nin kavgayla başlayan gecesi öpüşmeyle son buldu ve ikili arasındaki duvarlar yıkıldı. Bu anları uzak izleyen Hande şimdiye değin oyun olduğunu düşündüğü bu evliliğin aşka dönüştüğünü görür görmez deliye döndü. Hande, kimsesiz gittiği gece kulübünde ortalığı birbirine kattı.

Ayşe ve Ferit’i ise yeni başlayan aşklarının acemiliği ve telaşı sardı. İkisi de neyi nasıl söyleyeceğini bilemeden, birbirlerinden bir an uzak kalamaz bir hale geldiler.

Baha’nın gideceğini söylemesiyle Ayşe’nin yüreğine su serpilse de Ferit’i ebediyen kaybedeceğini anlayan Hande’nin vazgeçmeye hiç niyeti yoktu. Baha, firari bir şekilde yurtdışına gitme planını yaparken Hande, her şeyi yakıp yıkma pahasına son kozunu oynamak için hareket geçti.

İki oğlu arasında sıkışıp kalan Adnan, Yaman’dan hesap sordu. Yaman’ın anlattıklarına inanan Adnan, Yaman’ın Fırtına’ya verilen ilaçla bir ilgisi olmadığına inandı ve Ferit’in bir diğer düşmanı olduğunu düşündü.

Kalp Yarası dizisinde bir kez daha birincilik sevinci! 1

Sinan’ın hala Ebru’yla görüştüğünü ve aralarında şehvetli bir ilişki olduğunu düşünen Leman, boşanmak istediğini Azade’ye söyledi. Sert bir biçimde Leman’ı uyaran Azade, aklının başına gelmesi için Leman’ı annesinin evine gönderdi.

Hande defterini kapatarak Betül’le yeni bir yola giren Yaman’ı yalnız bırakmayan Adnan, önce Azade’yle birlikte Betül’ü istemeye gitti, ardındaki da konakta nişan kutlaması yapıldı. Nişanda bütün aile bir aradaydı. Ferit ve Ayşe’nin mutluluğu herkesin dikkatini çekti. Baha’yı nişana getirerek Ferit ve Ayşe’yi ayıracağını düşünen Hande karşısında babasını buldu. Hüseyin Varoğlu kızının neler yaptığını öğrenmişti ve öfkeyle olaya el koydu. Hırsından gözü dönen Hande ise, ne yaptı etti, Baha’yla ilgili her şeyi Ferit’e izah etmek için Ferit’e ulaşmanın bir yolunu buldu.

‘Kalp Yarası’, yeni bölümüyle pazartesi atv’de!