Ana Sayfa Televizyon Kalp Yarası ile ilgili izleyicileri üzebilecek iddia!

Kalp Yarası ile ilgili izleyicileri üzebilecek iddia!

0
Kalp Yarası ile ilgili izleyicileri üzebilecek iddia!
Kalp Yarası ile ilgili izleyicileri üzebilecek iddia!

Kalp Yarası ile ilgili izleyicileri üzebilecek iddia!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Televizyon dünyasında yeni sezonun başlaması, hala sürekli yaz dizilerinin gidişatını da etkileyecek. Dolayısıyla önümüzdeki birkaç hafta dizi dünyası için fazla kritik. Derhal sektörün paydaşları reytinglere uyarı indirimli durumda. Gidişatı belirlenmiş olacak dizilerden biri de Kalp Yarası.

Yürek Yarası, yaz dizisi rakiplerinin tersine çok daha geç yayınlanmaya başladı. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, genel hikayesi sektörün duayenlerinden Tomris Giritlioğlu’nun imzasını taşıyan, senaryosunu Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Türküler Özgül Akad’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban’ın oturduğu ATV dizisi birincil ekrana gelmeye başladığında ağır konusuyla dikkat çekmişti,

Öteki yaz dizilerinin tersine ağır konusu nedeniyle başarılı olamayabileceğine uyarı çekilirken Kalp Yarası bütün aksine çok başarılı bir şekilde yayınına başladı. Enerjik oyuncu kadrosu, benzersiz mekanları ve çarpıcı öyküsü ile pazartesi akşamları ekrana gelen dizi reytinglerden çok iyi netice aldı.

Kalp Yarası ile ilgili izleyicileri üzebilecek iddia! 1

Başrollerinde Yağmur Tanrısevsin ve Gökhan Alkan’ın yer aldığı dizi keza reytinglerde ayrıca de sosyal medyada başarısını sürdürüyor. Ancak eğer hayatta kalmak istiyorsa bu başarısını sürdürmek zorunda.

Zira gelen dedikodulara tarafından ATV yönetimi eylül ayının ortasında bir görüşme yaparak ayrıca yeni keza de eski bütün dizilerin reytinglerini masaya yatıracak ve hangi dizinin devam edip hangisinin final yapacağına karar verecek.

Dolayısıyla Yürek Yarası’nın yapım şirketi, mantıksal bağ grubu ve oyuncularına şu önümüzdeki birkaç haftada büyük ödev düşüyor. Ekip reytingleri düşürmeden yoluna devam etmek için büyük bir çaba verecek. Eğer reytingler böyle devam ederse ATV yönetimi Yürek Yarası’nı harcamayacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kalp-yarasi-ile-ilgili-izleyicileri-uzebilecek-iddia/1293469

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here