13.3 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Kanal D’den herkesi şaşkına çeviren pazartesi için dizi kararı!

Kanal D’den herkesi şaşkına çeviren pazartesi için dizi kararı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Kanal D ekranlarında yeni sezonda yine izleyicileri etkileyecek diziler yer alacak. Ancak kanalın aldığı son karar, bu sezon farklı bir stratejinin izleneceğine işaret ediyor.

Kanal D ekranında 3 sezon baştan başa pazar akşamları Çok Güzel Hareketler 2 programını gören izleyiciler, yeni dönemde büyük sürpriz yaşayacak. Eser Yenenler’in yönetiminde dördüncü sezon ile yoluna devam edecek olan programın günü değiştirildi.

Çok Güzel Hareketler 2 programının 90. bölüm fragmanı yayınlandı ve 13 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’da özetsiz olarak izleyicilerle buluşacağı duyuruldu. Bu koşul Kanal D’nin diziler konusundaki stratejisini değiştireceğine de işaret ediyor.

Pazartesi akşamları özel kanallar için fazla önemlidir. Haftanın birincil gününde fazla gösterişli diziler yayınlanır. Geçen sezon da bunun örneklerini görmüştük. Uyanış Büyük Selçuklu, Maraşlı, Yasak Elma, Çukur gibi diziler geçen sezon muhteşem bir reyting yarışı içine girmişti.

Yeni sezonda ise Alparslan, Yasaklanmış Elma, Üç Kuruş ve Kalp Yarası isimli dizilerin Pazartesi akşamları reyting yarışında karşı karşıya gelmesi bekleniyor. Kanal D’nin ise pazartesi rekabetinde olmayacağını Fazla Güzel Hareketler 2 ile rakiplerinin karşısına çıkacağını öğrenmiş olduk.

Kanal D bu durumda pazar akşamları ne yapacak? Bilindiği üzere İkimizin Sırrı isimli atv dizisi pazar akşamları yayınlanmaya başlandı. Keza Teşkilat isimli yeni dizi de yine pazar akşamları geçen sezon harikulade reytingler elde etti.

Hem Fox TV’nin çok gösterişli Uzaktan Şehrin Masalı dizisinin de 12 Eylül Pazar günü ilk bölümüyle başlayacağı duyuruldu. Bu da gösteriyor ki Kanal D, Fazla Güzel Hareketler Bunlar 2 programını pazar rekabetine sokmak istemedi…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kanal-dden-herkesi-saskina-ceviren-pazartesi-icin-dizi-karari/1293289

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz