Ana Sayfa Televizyon Kanal D’nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı!

Kanal D’nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı!

0
Kanal D’nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı!
Dizilerden yana şanssız olan Kanal D’den yeni uyarlama dizi geliyor; Yalancı!

Kanal D’nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Kanal D ekranında çekimlerine başlanan yeni dizinin ismi Yargı… Yargı dünyasına yönelik olarak önemli bir proje geliyor…Dizinin senaryosunu Sema Ergenekon yazdı… Başrollerinde ise Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu yer alıyor…

İki ünlü isim Aşk 101 dizisinden sonra bu sefer yeni bir projede baştan bir araya gelecek. Yeni sezonda Kanal D ekranının en iddialı yeni dizisinin Hak olmasının aşağı manâlı nedenler. Bu nedenlerin başında senaryo geliyor. Bayağı bir hikaye izlemeyeceksiniz. 2 yıl baştan başa üzerinde çalışılan ve uzman isimlerin de katılığı bir işlem yaşandı.

Kanal D'nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı! 1

Bir suç oluşturan vakasıyla yolları kesişen bir avukat ve bir savcının güzel hikayesinin anlatılacağı dizinin hikayesini yazar Sema Ergenekon’un açıklamaları gerçekte dizinin neden Kanal D’nin en iddialı dizisi olduğunu anlatmaya yetiyor.

Sema Ergenekon, yapılan senaryo hazırlıklarını Milliyet yazarlarından Sina Koloğlu’na şu sözlerle anlattı:

Kanal D'nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı! 2

“Güvenlik ve adliye dünyası iyice gerçekçi bir düzlemde kuruldu. İki takvim bir geçmişi var projenin. Ağır cinayet duruşmaları, emniyet ziyaretleri, hukuk bürosu gezileri, dünya drama örneklerinin incelenip izlenmesi, şaşılacak hakiki vakaların saptanıp, bölümlerde kullanılmak üzere arşivlenmesiyle geçen koca iki yıl. Hem yazılan her senaryoyu; bir asayiş şube müdürü, bir narkotik şube müdürü ve bir olay yeri analiz uzmanı okuduğu gibi; iki avukat ve bir psikolog da değerlendiriyor.”

Kanal D'nin en iddialı yeni dizisi ortaya çıktı! 3

Dizinin yapımcısı olarak Ay Yapım’ı görüyoruz. Bugüne dek çoğu önemli projeyi hayata geçiren Ay Yapım yine güçlü bir proje ortaya koydu. Geçtiğimiz hafta okuma provaları yapılan dizinin ekibinde de çok manâlı isimler yer alıyor.

Ali Bilgin’in yönetmenliğini yaptığı dizinin oyuncu kadrosu şöyle: Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Ali Seçkiner Müşteri, Başak Gümülcinelioğlu, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Övünç Özaydın, Ece Yüksel, Arzu Çakar, Arda Anarat, Iftihar Durmaz, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş…”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kanal-dnin-en-iddiali-yeni-dizisi-ortaya-cikti/1292631

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here