Ana Sayfa Televizyon Kanal D’nin Yargı dizisi beklediğinizden çok daha iyi bir dizi!

Kanal D’nin Yargı dizisi beklediğinizden çok daha iyi bir dizi!

0
Kanal D’nin Yargı dizisi beklediğinizden çok daha iyi bir dizi!
Kanal D’nin Yargı dizisi beklediğinizden çok daha iyi bir dizi!

Kanal D’nin Yargı dizisi beklediğinizden çok daha iyi bir dizi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Sema Ergenekon imzasını içeren Hak dizisinin hikayesi herkesi içten etkileyecek. Bir tarafta içten bir savcı, diğer tarafta ise suçluların bile hakkının savunulması gerektiğini düşünen cevval bir avukat.

Ceylin ile Ilgaz’ın adaletin sorgulama biçimleri öbür lakin ikisi de hayatın büyük sınavına izleyicileri gösteri ediyor.. Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisi, Aşk 101 dizisinden sonra bir kere daha partner oldu.

Kanal D için çekimleri devamlı Hak dizisinden birincil fragman yayınlandı. Fragmanın verdiği mesaj net: Beklediğinizden çok daha iyi bir dizi bulacaksınız… İşte bu mesajı veren dizinin görüntüleri gerçekten etkileyici…

Kanal D'nin Yargı dizisi beklediğinizden çok daha iyi bir dizi! 1

Bilhassa de Kaan Urgancıoğlu’nun rolüne çok yakıştığını ayrıca hissi keza de sert yüzünü gösterdiğini bu kısacık görüntülerden bile anlayabilirsiniz.

İzleyicilerin beklediğinden bile fazla daha iyi bir dizi olarak gözüken Yargı, 2 takvim bir emeğin eseri… Sema Ergenekon’un Hak Sarayı’nda yaptığı gözlemler ve birçok dava dosyasını da inceleyerek oluşturduğu kuvvetli öykü yeni sezonun en dikkat çeken dizilerinden birisinin müjdesini veriyor.

Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Adalet dizisinde çekimler yoğun tempoda devam ediyor. Dizinin ne süre başlayacağı belirlenmiş değil. Ama Kanal D’nin yayın için pozitif beklemeyeceğini varsayım edebilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kanal-dnin-yargi-dizisi-beklediginizden-cok-daha-iyi-bir-dizi/1293546

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here