Ana Sayfa Güncel Kasa açıldı! İBB, İstanbullunun parasını nerelere harcıyor?

Kasa açıldı! İBB, İstanbullunun parasını nerelere harcıyor?

0
Kasa açıldı! İBB, İstanbullunun parasını nerelere harcıyor?
Kasa açıldı! İBB, İstanbullunun parasını nerelere harcıyor?

“İBB’nin gelirleri dramatik şekilde düştü. Seferberlik başlattık” diyen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun 30 Ağustos Galibiyet Bayramı’nı mazeret ederek, pasif medya kuruluşlarına bile reklam verdiği ortaya çıktı.

 2 aydır haber girişi yapılmayan İstanbul Denge Gazetesi isimli internet sitesine, İBB tarafından verilen reklamda, “İnancın, beraberliğin, özgürlüğün ve aklın zaferi… 30 Ağustos Başarı Bayramı’mız kutlu olsun” ifadeleri yer aldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, “İstanbullunun parasını çarçur edenlerden koruyacağız” biçiminde sözlerinin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı. İBB Başkanı İmamoğlu’nun kepenk indirmiş dijital basın kuruluşlarına reklam verdiği belirlendi.

KASA AÇILDI

İsrafı önlemek yerine israfa davetiye çıkarttığı yönünde eleştirilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, reklam giderleri için belediyenin kasasını sonuna kadar açtı. İsrafın son örneği ise 30 Ağustos Başarı Bayramı dolayısıyla verilen bir ilanda belirdi.

GÜNCELLENMEYEN SİTEYE REKLAM AKIYOR

Ayladır haber girişi yapılmayan, atıl bir durumda bekleyen İstanbul Denge Gazetesi isimli internet sitesi, İBB’nin reklam pastasından payını aldı.

İstanbul Denge Gazetesi isimli internet sitesine, İBB kadar bahşedilen reklamda, “İnancın, beraberliğin, özgürlüğün ve aklın zaferi… 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun” ifadeleri yer aldı.

SİTE 2 AYDIR GÜNCELLENMİYOR

En son 21 Haziran 2021’de, “Beylikdüzü Belediyesi Babalar Günü” başlıklı haberin giriş yapıldığı sitede, en son antre yapılan köşe yazarı ise Murat Kudret’in “Bir Dönemin Acı Bilançosu” başlıklı yazısı oldu.

Sabahleyin

Kaynak: www.patronlardunyasi.com
URL: https://www.patronlardunyasi.com/haber/Kasa-acildi-IBB-Istanbullunun-parasini-nerelere-harciyor/254497

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here