Ana Sayfa Televizyon Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı!

Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı!

0
Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı!
Kerem Bürsin için iltifat diye söylenen söz, oyuncuya göre bir hakaret!

Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Kerem Bürsin, Hürriyet Gazetesi YouTube kanalında yayınlanan ‘Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’ programına davetli oldu. Oyuncu programda, meslek yaşamı ve özel hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

34 yaşındaki Kerem Bürsin, yaşıyla ilgili bir soru üzerine kendisini daha genç hissettiğini söyleyerek, “Kendimi 20 yaşında hissediyorum. Hatta bir takım arkadaşlarım 13 diyor. 30’lar çok seri geçiyor. Doğum günümde dileğim, dünyayla alakalıydı. Çünkü hiç iyi bir yolda değiliz, doğaya verdiğimiz zararın haddi hesabı yok” dedi.

Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı! 1

Programda, “Ben jön değilim, almak da istemiyorum” açıklaması ile dikkat çeken Kerem Bürsin, ‘Jön’ kavramı hakkında şu açıklamayı yaptı; “Ben jön değilim, almak istemiyorum. Hayatımı yaşamak istiyorum. Kalıpların, bir kafesin içine girmek istemiyorum.”  Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı! 2

Fazla sayıda hayranı olan oyuncu programda, kendini yakışıklı bulmadığını da itiraf etti. Kerem Bürsin, “Kendimi yakışıklı bulmuyorum. Kim kendini yakışıklı buluyor fakat? Şunu merak ediyorum, gerçekte biri aynanın karşısına geçip ‘Vay be ne kadar seksiyim’ diyor mu? Bana göre yok. Bu kendimi sevmiyorum seslenmek yok fakat benim derdim o değil” şeklinde konuştu.

Kerem Bürsin kendini yakışıklı bulmadığını açıkladı! 3

Star TV’da yayınlanan ‘Sen Çal Kapımı’ dizisindeki rol arkadaşı Hande Erçel ile aşk yaşamış Kerem Bürsin, “Aşk doğaüstü bir şey” diyerek, “Aşk , bizi insan yapan şeylerden biri. Her anlamda ilham veriyor” açıklamasını yaptı. Oyuncu, Hande Erçel’le ilgili duygularını ise şu sözlerle ifade etti; “Hande mükemmel bir insan. Onu fazla seviyorum. Her şeyden önemlisi mükemmel arkadaşız. Bu kıymetli bir şey. Çok da iyi kalpli bir insan.”

Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet Programı’nın tamamını aşağıda izleyebilirsiniz;

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kerem-bursin-kendini-yakisikli-bulmadigini-acikladi/1292816

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here