Ana Sayfa Güncel Kerem Kamışlı’yı denize atmıştı! 34 yıl hapsi isteniyor

Kerem Kamışlı’yı denize atmıştı! 34 yıl hapsi isteniyor

0
Kerem Kamışlı’yı denize atmıştı! 34 yıl hapsi isteniyor
Kerem Kamışlı'yı denize atmıştı! 34 yıl hapsi isteniyor

İstanbul Üsküdar’da bir restoranda tartıştığı meslek insanı Kerem Kamışlı’yı iterek denize attığı bahis edilen Yiğit Marcus Aral hakkında 22 yıl 9 aydan 34 yıla değin hapis cezasına çarptırılması istemiyle dava açıldı.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan ve gönderildiği Anadolu 8. Ağır Cinayet Mahkemesince kabul edilen iddianamede, 24 Haziran 2021’de Kerem Kamışlı’nın, katıldığı yarışmada, Türkiye güzeli seçilen Şevval Şahin’le Üsküdar’daki bir restoranda yemek yemek yedikleri anlatıldı.

Bu sırada Şahin’in eski sevgilisi olduğu belirli Yiğit Marcus Aral’ın ikilinin yanında artan bir şekilde konuşmaya başladıkları aktarılan iddianamede, bu konuşma sırasında davalı Yiğit Marcus Aral’ın, Kerem Kamışlı’yı korkutma ettiği belirtildi.

İddianamede, konuşmaların ardındaki lokanta görevlilerini çağıran Kamışlı’nın sanığı oturdukları masadan kaldırmasını istediği açıklama edilerek, Aral’ın bu sırada Kamışlı’yı oturduğu sandalyeyle denize ittiği anlatıldı.

“Mümkün kast ile öldürmeye girişim”

İddianamede yer verilen durum yeri tahlil raporunda, Kamışlı’nın denize düştüğü yerin tabanıyla iskele bölümü arasında 3 metre 45 santim zirve olduğu ve herhangi tutulacak bir yerin bulunmadığına dikkati çekilerek, alanın yüzme bilmeyen bir birey için boğulma ihtimali taşıdığına vurgu yapıldı.

Sanığın Kamışlı’yı boğulma tehlikesi olduğu halde Boğaz’ın derin ve akıntılı bir yerine atmasının “olası kast ile öldürmeye teşebbüs” suçunu oluşturduğuna yer bahşedilen iddianamede, Kamışlı’nın denizden çıktığı esnada da olanları video ile kayda bölge Aral’ın bunu basınla paylaşarak özel hayatı ihlal ettiği kaydedildi.

34 yıla kadar hapsi istendi

İddianamede bu kapsamda, sanığın ‘olası kastla adam öldürmeye teşebbüs’, ‘tehdit’, ‘özel hayata ilişkin görüntüleri ve sesleri ifşa etmek’ ve “hakaret” suçlarından 22 sene 9 aydan 34 yıla değin hapisle cezalandırılması talep edildi.

Kaynak: www.patronlardunyasi.com
URL: https://www.patronlardunyasi.com/haber/Kerem-Kamisli-yi-denize-atmisti-34-yil-hapsi-isteniyor/253485

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here