Ana Sayfa Televizyon Kırmızı Oda dizisi ikinci sezona büyük bir değişiklik ile başladı!

Kırmızı Oda dizisi ikinci sezona büyük bir değişiklik ile başladı!

0

Kırmızı Oda dizisi ikinci sezona büyük bir değişiklik ile başladı!

Geçen sezon büyük bir başarı kazanan Kırmızı Oda dizisi, tv8’de yayınlandı ve fazla dinç reytingler elde etti. Binnur Kaya’nın başrolünde olduğu diziye birçok manâlı isim de katkıda bulundu.

5-6 bölümlük misafir oyunculuklar yapan Pınar Deniz, Burcu Birici, Melisa Sözen, Evrim Alasya gibi kayda değer isimler dizinin gücüne şiddet kattı. Uzun süreli davetli oyuncu olarak yer alan Erkan Petekkaya da Sadi karakteri ile herkesin aklına yazıldı.

Kırmızı Oda dizisinin hayranlarının heyecanla beklediği ikinci sezon haberi de geldi. Dizinin ekibi bir araya gelerek, yeni dönem için çekimlere başladı. Dizide kayda değer bir değişiklik de duyuruldu. Cem Karcı bundan böyle yönetmenlik koltuğunda oturmayacak.

Kırmızı Oda dizisi ikinci sezona büyük bir değişiklik ile başladı! 1

TV8’den yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

OGM Pictures’ın yapımını üstlendiği ve TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kırmızı Oda, merakla beklenen 2. sezonu için çekimlere başladı.

Yayınlandığı birincil günden bu yandan reytingin zirvesinden inmeyen ve başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı dizinin bu sezon yönetmenliğini Başak Soysal üstleniyor.

Hayatın içinden ve hakiki yaşam hikayelerinden esinlenen Kırmızı Oda’nın yeni sezonunda da izleyicinin ruhuna dokunarak herkesin kendinden bir parça bulacağı hikayeler anlatacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kirmizi-oda-dizisi-ikinci-sezona-buyuk-bir-degisiklik-ile-basladi/1293102

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here