Ana Sayfa Televizyon Kırmızı Oda dizisine Binnur Kaya kadar etkili bir ünlü katıldı!

Kırmızı Oda dizisine Binnur Kaya kadar etkili bir ünlü katıldı!

0
Kırmızı Oda dizisine Binnur Kaya kadar etkili bir ünlü katıldı!
Kırmızı Oda dizisine Binnur Kaya kadar etkili bir ünlü katıldı!

Kırmızı Oda dizisine Binnur Kaya kadar etkili bir ünlü katıldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ünlü oyuncu Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisi, geçen sezona damga vuran yapımlardan birisi oldu.

Dizinin milyonlarca hayranı yeni sezonu heyecanla bekliyor. tv8 ekranında yayınlanan diziye geçen sezon çoğu meşhur isim misafir olarak katıldı. Hikayelerin başarısının aşağı meşhur isimlerin kısa süreler rol alarak diziye büyük dinamizm katması yatıyordu..

Kırmızı Oda dizisinde en uzun süre konuk oyuncu olarak Erkan Petekkaya’yı gördük. Burcu Biricik’deri Pınar Deniz’e, Melisa Sözen’den Evrim Alasya’ya dek birçok meşhur isim dizinin başarısına katkı maddesi yaptı.

Yeni sezonda da Kırmızı Oda’nın duygusallığı yüksek hikayeleri tekrar ünlüler tarafından canlandırılacak. Başarının da anahtarını bu ahenk doğruca karşılayan Kırmızı Oda dizisinde çok etkili bir ad kadroya katılıyor.

Kırmızı Oda dizisine Binnur Kaya kadar etkili bir ünlü katıldı! 1

En son Kardeş Çocukları dizisinde izlediğimiz Ayça Bingöl’ü yeni dönemde Kırmızı Oda dizisinin ekibinde göreceksiniz. Ancak dizide davetli olarak yer alacak isimler bununla sınırlı değil.

Kırmızı Oda geçen sezonki 5-6 bölümlük rolleriyle birçok meşhur oyuncuyu tekrar ekranda izleyicilerle buluşturacak. Dizinin yeni sezonda da başarılı olması kimseyi şaşırtmayacaktır.

1993 yılından bu yanlamasına dizilerde yer almakta olan Ayça Bingöl, fazla kayda değer yapımlarda başrolde yer aldı. Özellikle Öyle Bir Geçer Vakit ki isimli dizi ile fazla konuşulan oyuncu, son yıllarda dizilerde yer almıyordu. Artist oyuncu 2 yıl aradan sonra tekrar setlere dönüş yapacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kirmizi-oda-dizisine-binnur-kaya-kadar-etkili-bir-unlu-katildi/1292660

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here