13.6 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Kırmızı Oda dizisine üç etkili kadın oyuncu katıldı, üçü de bomba isimler!

Kırmızı Oda dizisine üç etkili kadın oyuncu katıldı, üçü de bomba isimler!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Yeni sezonda tv8 ekranındaki Kırmızı Oda dizisi tekrar hayranlarını mest edecek. Yönetmen değişikliğinin yaşandığı dizideki hikayeleri yine ünlü isimler canlandıracak. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizi ilk sezonu ile geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Kırmızı Oda dizisinin yeni dönemi için sıkı bir hazırlık dönemi geçti. Dizinin setinde araştırmalar başladı ve yakında yeni bölümlerin ekrana gelmesi bekleniyor. Diziye katılan bayan oyuncular ise büyük uyarı çekiyor.

Özellikle Ayça Bingöl gibi usta bir ismin Kırmızı Oda dizisini seçim etmesi fazla önemli bir fark yaratacak. Bingöl ikinci sezonun düzgün isimlerinden birisi olacak.

Kırmızı Oda dizisine üç etkili kadın oyuncu katıldı, üçü de bomba isimler! 1

1975 doğumlu olan Ayça Bingöl, Böylece Bir Geçer Zaman ancak isimli diziyle akıllara yazıldı. Oyuncunun son rol aldığı yapım ise 2019 yılında yayınlanan Kardeş Çocukları olmuştu.

Kırmızı Oda dizisine üç etkili kadın oyuncu katıldı, üçü de bomba isimler! 2

Diziye katılan son dönemin dikkat çeken genç isimlerinden İlayda Alişan da heyecanın artmasına niçin olacak. Çukur dizisinde büyük çıkış yapan oyuncu, Masumiyet isimli projede de kuvvetli bir dram performansı ortaya koydu.

Kırmızı Oda dizisine üç etkili kadın oyuncu katıldı, üçü de bomba isimler! 3

1964 doğumlu meşhur oyuncu Güneş Hayat da tekrar Kırmızı Oda dizisinin ikinci sezonunda izleyeceğiniz isimle arasında bulunuyor. Oyuncu son iki sezonda önce Hercai dizisinde Esma, arkasında da Maraşlı’da Hamiyet olarak izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kirmizi-oda-dizisine-uc-etkili-kadin-oyuncu-katildi-ucu-de-bomba-isimler/1293156

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz