Ana Sayfa Televizyon Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizilerinin dengesini Fox TV dizisi sarsacak!

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizilerinin dengesini Fox TV dizisi sarsacak!

0

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizilerinin dengesini Fox TV dizisi sarsacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Fox TV ekranında yeni diziler bir bir ekranda izleyicilerle buluşmak için gün saymaya başladı. Az Önce yayın tarihi açıklanmayan yapımlardan birisi de Illegal Topraklar. Bir süredir çekimleri devamlı dizinin başrolünde Uğur Güneş ile Esra Bilgiç yer alıyor.

Kanunsuz Topraklar gibi yüksek bütçeli bir dizi yayınlandığı gün karşı taraf dizilerin dengesini fena halde bozabilir. Fox TV demin yayın gününü açıklamadı lakin gelen kulis bilgileri çarşamba gününü dikkat çekici ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş, Fox TV’nin gösterişli diziyi çarşamba günleri için düşündüğünü yazdı.

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizilerinin dengesini Fox TV dizisi sarsacak! 1

Eğer bu iddia dürüst çıkar ise Çarşamba günü çok sert bir rekabet olacağını söyleyebiliriz. Kuruluş Osman ve Vefasız dizilerinin geçen sezon yaşanan büyük rekabeti reytinglerin paylaşılması sonucunu doğurdu.

Yeni sezonda ise Yasadışı Topraklar gibi etkin bir dönem dizisi bütün dengeleri de değiştirmeye namzet gözüküyor. 1939 yılının Türkiye’sine götüren dizi madencilerin yürek burkan hikayesini aşk ile birlikte sunacak.

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç ikilisinin yanı sıra, fazla etkili bir oyuncu kadrosu dizi için bir araya geldi.

Kuruluş Osman ve Sadakatsiz dizilerinin dengesini Fox TV dizisi sarsacak! 2

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Ezgi Çelik Gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı Yasadışı Topraklar’ın yakında yayın gününün ve yayınlama tarihinin belirlenmiş olması bekleniyor.

Çarşamba rekabetinde yer alması durumunda Kanunsuz Topraklar dizisinin bütün dengeleri değiştirecek bir gücü olduğunu da anlatmak lazım.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kurulus-osman-ve-sadakatsiz-dizilerinin-dengesini-fox-tv-dizisi-sarsacak/1293527

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here