13.2 C
İstanbul
Perşembe, Eylül 23, 2021

Kuzey Yıldızı’nın Pembe’si Zeynep Kankonde ayrıldı ve yeni bir dizide ortaya çıktı!

Kuzey Yıldızı’nın Pembe’si Zeynep Kankonde ayrıldı ve yeni bir dizide ortaya çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Zeynep Kankonde, Kuzey Yıldızı dizisinde canlandırdığı Pembe karakteri ile büyük alaka fark etti. Nahide’yi canlandıran Merve Neşeli ile birlikte dizideki komik sahnelerin en sevilen isimlerinden birisi de Zeynep Kankonde.. Oysa ünlü oyuncu bir süredir dizide yok ve hayranları da ne olduğunu merak ediyor.

Zeynep Kankonde’nin kızının rahatsız olduğu ve böylece de Ordu’daki çekimleri bırakıp İstanbul’daki evine geri döndüğü ortaya çıkmıştı. 7 bölümdür dizide sahnesi olmayan Pembe karakterinin ayrılığı da dizi hayranlarını bir hayli üzdü. Meşhur oyuncu her yerde Ordu’ya dönecek mi bilinmiyor. Fakat yeni bir dizi çalışmasına başladığı da ortaya çıktı.

Exxen platformunda yayınlanmakta olan İşte Bu Benim Masalım isimli dizinin fragmanını paylaşan Kankonde, takipçilerini de oldukça mutlu etti. Merve Keyifli, arkadaşına instagram’dan “Şanslı olsun Zeyno” diyerek yeni dizisinde galibiyet diledi.

Kuzey Yıldızı dizisinde göremediğimiz Pembe karakterinden sonradan Zeynep Kankonde’yi izlemek isteyenler Exxen’deki İşte Bu Benim Masalım dizisine bakabilir.

Kuzey Yıldızı'nın Pembe'si Zeynep Kankonde ayrıldı ve yeni bir dizide ortaya çıktı! 1

Oyuncunun tekrar Ordu’ya dönüp dönmeyeceği konusunda muamma da devam ediyor. Fakat kızının hastalığı nedeniyle şimdilik dönmesinin beklenmediğini ve bu konuda bir netlik olmadığını belirtelim.

Kankonde’nin kızının hastalığı sebebiyle üretim şirketi ile görüşerek terketmek istediğini söylediği ve hikayeden çıkarıldığı biçiminde kulislerde dolaşan bilgiler konusunda da ne üretim firmasından ne de oyuncudan bir yorumlama gelmedi.

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/kuzey-yildizinin-pembesi-zeynep-kankonde-ayrildi-ve-yeni-bir-dizide-ortaya-cikti/1263848

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz