Ana Sayfa Televizyon Leyla ile Mecnun setinde sohbet eder gibi dizi çektiler!

Leyla ile Mecnun setinde sohbet eder gibi dizi çektiler!

0
Leyla ile Mecnun setinde sohbet eder gibi dizi çektiler!
Leyla ile Mecnun setinde sohbet eder gibi dizi çektiler!

Leyla ile Mecnun setinde sohbet eder gibi dizi çektiler!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Leyla ile Mecnun dizisi 2011 yılında birincil yayınlandığında geniş bir izleyici grubu tarafından desteklendi… 104 birim çekilen öyle çok kişiyi etkiledi oysa, aradan geçen 10 yılın arkasında takım her tarafta bir araya gelince herkes heyecanlandı.

Leyla ile Mecnun dizisi için yaz döneminde incelemeler yapan takım, 3 Eylül’de Exxen’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin tüm eski ekibinin yer aldığı yeni dönemde yeni bir hikaye bekleyenler yanılır. Doğrusu Leyla ile Mecnun kaldığı yerden tıpkı sürekli bir proje gibi oldu.

Ali Atay sette çok eğlendiklerini ve baştan bir araya geldikleri için de çok hoşnut olduklarını belirtiyor. Mecnun karakterini canlandıran ünlü oyuncu, Son Yaz gibi etkileyici bir diziden sonra yaz döneminde de çalıştı.

Leyla ile Mecnun setinde sohbet eder gibi dizi çektiler! 1

Ali Atay, Leyla ile Mecnun’un izleyiciden bu kadar büyük talep görmesinin sırrını da kendince şöyle açıklama etti:

“Tek bir sebebi yoktu. defalarca ekip gücüne inanan biri oldum, burada da o vardı. Kendiliğinden bir dil oluştu. Bu da işin espri duygusunu çok güçlendirdi. Herkes birbirini mükemmel tanıyordu, sohbet eder gibi dizi çektik. Ve büyük avantajını gördük.”

Ali Atay’ın da dediği gibi, sohbet eder gibi dizi çekildi. Takım zaten birbirini yakından tanıyor ve izleyiciler de 3 Eylül’de başlayacak olan Leyla ile Mecnun’un yeni dönemini heyecanla bekliyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/leyla-ile-mecnun-setinde-sohbet-eder-gibi-dizi-cektiler/1292685

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here