Ana Sayfa Güncel MESS’den bire bin katan fidan kampanyası!

MESS’den bire bin katan fidan kampanyası!

0
MESS’den bire bin katan fidan kampanyası!
MESS'den bire bin katan fidan kampanyası!

MESS, ülkemizin ormanlarına nefes verip yarınlarımızı gözetmek için 257 üyesi namına 257.000 fidan dikiyor

Yeni tür sendikacılık anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), son günlerde artan orman yangınlarındaki yaraların sarılmasına katkıda bulunmak için 257 üyesi namına 257.000 fidan dikecek.

MESS, bünyesinde kurduğu, dünyanın en gelişmiş ve en kapsamlı dijital mutasyon ve yetkinlik geliştirme merkezi MEXT’in her ziyaretçisi namına 10 tane edinmek üzere, bugüne kadar 10.000’den artı fidan dikilmesine vesile oldu.

Yaşanan son orman yangınlarına da duyarsız kalmayan MESS, her bir üyesi için 1.000 fidan dikerek ormanlara nefes vermeye devam ediyor.

Fidan dikimi ile ilgili yorumlarını ileten MESS Yönetim Kurulu Başkanı Bağımsızlık Burak Akkol, “Ülkemizde çıkan yangınların üzüntüsünü derin bir şekilde yaşıyoruz. MESS ailemizin her bir üyesi adına 1.000 adet fidan dikerek toplamda 257.000 fidanın ormanlara kavuşmasına yardım oluyoruz.

Bu fidan dikimi ile bire bin katıyoruz. Yarınlarımızı korumaya ve dünyamızı güzelleştirmeye devam ediyor, ormanlarımıza nefes veriyoruz. MESS olarak, daima üyelerimizin yanına olduk. Bu üzücü olayda ise üyelerimizle birlikte defalarca ülkemizin yanındayız” dedi

Kaynak: www.patronlardunyasi.com
URL: https://www.patronlardunyasi.com/haber/MESS-den-bire-bin-katan-fidan-kampanyasi/253529

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here