Ana Sayfa Televizyon Müzisyen Karsu’nun müzik sohbet programı BluTV’de

Müzisyen Karsu’nun müzik sohbet programı BluTV’de

0
Müzisyen Karsu’nun müzik sohbet programı BluTV’de
Müzisyen Karsu’nun müzik sohbet programı BluTV’de

Müzisyen Karsu’nun müzik sohbet programı BluTV’de

Dijital yayıncılıkta öncü olan Türkiye’nin lider yerli online video platformu, seçkisine yepyeni bir program ekliyor: ‘Karsu’nun Odası’. Dünya müzik arenasında büyük beğeni toplayan müzisyen Karsu, 18 Eylül’den itibaren birbirinden meşhur konukları konuk edecek.

BluTV, özel yapım dizilerinin yanında birbirinden farklı içeriklere sahip programları arşivine eklemeye devam ediyor. Seçkisini her geçen gün zenginleştiren platform, 18 Eylül’den itibaren sevilen müzisyen Karsu’nun hazırlayıp sunduğu ‘Karsu’nun Odası’nı izleyicilerle buluşturacak. Dünya müzik arenasında övgü dolu yorumlar alan ve bunları manâlı ödüllerle taçlandıran Karsu, restore edilmiş 150 takvim özel bir taş evde, müzisyen dostlarını konuk edecek.

Müziğin başrolde olacağı programda, izleyiciler Karsu ile konuklarının sohbetine dahil olurken en sevdikleri şarkıların hiç duymadıkları hikayelerini öğrenecek. Müzikte olduğu dek mutfaktaki hünerini de konuşturacak olan Karsu, konuklarının memleketine özgü lezzetleri misafirleriyle paylaşırken, onlarla oynayacağı ‘Evet-Hayır’ oyunuyla seyircilere neşelendirici anlar yaşatacak.

Programın her birim beklenen sürprizi ise başarılı müzisyenin, misafiriyle yapacağı düet olacak.

Kulakların pasını silecek melodilerin ve kahkahaların yükseleceği programın birincil konuğu ise Kalben. Kalben’in konuk olacağı ‘Karsu’nun Odası’ ilk bölümüyle 18 Eylül’de BluTV’de.

By Karakalem Medya yapımı olan ve Kübra Kalem Baykara’nın yapımcısı olduğu ‘Karsu’nun Odası’ her cumartesi yeni konuklarıyla birlikte yalnızca BluTV’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/muzisyen-karsunun-muzik-sohbet-programi-blutvde/1293525

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here