Ana Sayfa Magazin Necati Şaşmaz’la ilgili bomba ses kaydı iddiası

Necati Şaşmaz’la ilgili bomba ses kaydı iddiası

0
Necati Şaşmaz’la ilgili bomba ses kaydı iddiası
Necati Şaşmaz'dan Kurtlar Vadisi atağı

Ekranlara her yerde dönüş hazırlığı yapan ‘Kurtlar Vadisi’ dizisinde ‘Polat Alemdar’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, 17 Mayıs’ta iki çocuğunun annesi Nagehan Kaşıkçı’dan boşandı. Boşanma aşamasında Nagehan Kaşıkçı, eşinin müridi olduğu tarikat ve mehdilik iddiasının yuvalarını çatırdattığını bahis etti. Şu Anda de arkadaşı İrfan T. ile arasında geçen konuşmalar ifşa oldu.

İşte HALK TV’den İsmail Saymaz’ın yazısından o ayrıntılar:

Muhakkak’ın babası Abdulkadir, Elazığ Harput merkezli bir Kadiri tekkesinin şeyhi. Oğul Yanılmaz da bu tekkenin müridi. Kaşıkçı’nın iddiasına kadar… Yanılmaz, sekiz yaşındaki oğlu A.N.’yi zikre götürüyor. A.N., tarikatın gelecekteki lideri olarak görülüyor. Ihtiyar müritler A.N.’ye “Ağabey” diye sesleniyor ve çocuğun elini öpüyor.

Böylesi bir zikrin görüntüsü, İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davası dosyasına girdi. Kaşıkçı’nın çektiği videoda, aralarında Necati Muhakkak’ın da olduğu müritler zikir çekerken görülüyor. Zikri yöneten büyükbaba Yanılmaz ve minik A.N. halkanın orta yerinde duruyor.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/necati-sasmazla-ilgili-bomba-ses-kaydi-iddiasi-haberi-537988

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here