Ana Sayfa Magazin Nesrin Cavadzade’ye flaş teklif!

Nesrin Cavadzade’ye flaş teklif!

0
Nesrin Cavadzade’ye flaş teklif!
Nesrin Cavadzade'nin sevincinin üzerine gölge düştü

TV100’den Birsn Altuntaş’ın haberine kadar geçen sezon sonu Nesrin Cavadzade’nin sette yaşanan stres sonrası Yasak Elma’dan ölerek ayrılması fazla ses getirmişti.

Etkin oyunculuğuyla dikkat çeken Cavadzade’nin bu sezon hangi dizide boy göstereceği merak konusuydu. Son gelen haberlere kadar Nesrin Cavadzade “Sefirin Kızı” ve “Kardeşlerim”i çeken NGM’nin Star için hazırladığı “Kaderimin Oyunu” dizisiyle görüşüyor.

Meşhur oyuncunun, yönetmenliğini genç kuşağın başarılı isimlerinden Emre Kabakuşak’ın yapacağı projeyle kontrat koşulları konusunda toplantılar yaptığı öğrenildi.

“Kaderimin Oyunu” dizisi 30’lu yaşlarda Asiye adlı kuvvetli bir kadının hikâyesini konu alıyor.

Üvey annesi yüzünden güç bir çocukluk geçiren Asiye, mutluluğu 17 yaşında kaçarak evlendiği Cemal’de bulmuştur. Fakat vakit içinde çocukları Nergis ve Umut’un dünyaya gelmesi ve geçimini sağlama koşullarının zorlaşması Asiye’nin mutluluğuna gölge düşürür. Cemal daha iyi bir hayat için onu ve 2 evladını arkasından bırakıp Helin isimli zengin bir kadınla diğer bir yuva kurar. kimsesiz büyük bir yaşam mücadelesi veren Asiye’nin Mahir’le karşılaşması ise tüm kaderini değiştirir.

Henüz öteki oyuncularının kim olduğu netlik kazanmayan dizi için özenli bir cast çalışması yapılıyor.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/nesrin-cavadzadeye-flas-teklif-haberi-537998

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here