Ana Sayfa Televizyon O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı’dan mesaj var!

O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı’dan mesaj var!

0
O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı’dan mesaj var!
O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı’dan mesaj var!

O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı’dan mesaj var!

Ünlü sunucu Saadet Özsırkıntı, ’Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve seyirciye aktardığım açık sözlülük ile elde ediyorum” açıklamasıyla dikkatleri çekti. İstanbul’un kendisi için vazgeçilmez olduğunu gösteren meşhur sunucu, “’Benim için önemli olan taşıdığım kıyafetin içinde dar olmak ve kendimi içinde iyi hissetmek” diye konuştu.

Medya dünyasının prestijli ödülleri aralarında gösterilen Dünyanın Dijital Enleri’nde “Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu” ödülüne bedel görülen Saadet Özsırkıntı; O Ses Türkiye ve Survivor Panorama programlarını sunuyor. Meşhur sunucu,  TV 8’de başlayan kariyeri ve kendisine dair merak edilenleri MAG Ağustos sayısına anlattı…

Dijital Dünyanın Enleri ödül töreninde, Yılın En İyi Çıkış Yapan Program Sunucusu ödülüne bedel görülen Saadet Özsırkıntı MAG okurlarına özel açıklamalarda bulundu. Başarısının sırrıyla ilgili konuşan spiker, şunları anlattı:

’Hayatım boyunca defalarca çok istediğim bir meslekti. Gerçekten fazla severek yapıyorum. Kamera kayıt dediği lahza benim için her şey değişiyor. Kendimi mükemmel hissediyorum. Başarımı; mesleğime olan sevgim, verdiğim emek ve seyirciye aktardığım samimiyet ile elde ediyorum. ”

O Ses Türkiye sunucusu Saadet Özsırkıntı'dan mesaj var! 1

Türkiye ve Dünya’da gezmekten en çok zevk aldığı yerlerden bahseden Saadet Özsırkıntı ‘’İstanbul vazgeçilmezim. Ege bölgesi taraflarını da gezmeyi çok fakat fazla seviyorum. Oralar bana fazla kolaylık veriyor üstelik Barcelona ve Paris’i çok seviyorum’’ dedi.

Tatil rotası için ise ünlü sunucu, ‘’Bodrum zaten vazgeçilmezim, orada evimiz olduğu için her sene mutlaka Bodrum’da oluyorum. Bu yıl de Bodrum, Göcek ve Fethiye ye gittim’’ diyerek sözlerini noktaladı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/o-ses-turkiye-sunucusu-saadet-ozsirkintidan-mesaj-var/1293384

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here