Ana Sayfa Televizyon Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için çok şaşırtan bir karar aldı!

Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için çok şaşırtan bir karar aldı!

0

Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için çok şaşırtan bir karar aldı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Yeni sezonda iddialı dizilerden birisinin de Osman Sınav imzasını taşıyan Yalnız Kurt olması bekleniyor… atv ekranında izleyicilerle buluşması beklenen dizi için meşhur yapımcı ve yönetmen Osman Sınav bir süredir çalışmalarını sürdürüyor.

Kurtlar Vadisi’nin de yönetmeni olarak öne meydana çıkan Osman Imtihan, geçen sezon atv’de yayınlanan Gel Dese Aşk isimli projenin sadece 4 bölüm sürmesinin talihsizliğini yaşadı. Yeni dizisi için aksiyon temalı bir hikaye seçim eden Osman Imtihan, aldığı başrol kararı ile de herkesi şaşırttı.

Yalnız Kurt isimli dizinin başrolünde ünlü bir ismin yer alması bekleniyordu. Oysa Osman Imtihan genç bir ismi seçim ederek herkesi şaşırttı. Elif dizisinde Akın karakteri ile dikkat çeken Hasan Denizyaran, Yalnız Kurt dizisinin başrolüne seçildi.

Osman Sınav, Yalnız Kurt dizisi için çok şaşırtan bir karar aldı! 1

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın duyurduğu bu gelişme herkesin dikkatini çekti. Böyle kayda değer bir projede genç bir ismi seçim eden Osman Sınav, Hasan Denizyaran’a hem büyük bir fırsat tanımış oldu hem de omuzlarına büyük bir yük bıraktı.

Hasan Denizyaran, Afili Aşk dizisinde Uğur karakterini canlandırmış keza Exxen’de yayınlanan İşte Bu Benim Masalım dizisinde de Pamir karakterine hayat vermişti.

Hasan Denizyaran’ı Alper Kurtoğlu karakteri ile izleyeceksiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/osman-sinav-yalniz-kurt-dizisi-icin-cok-sasirtan-bir-karar-aldi/1293031

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here