Ana Sayfa Televizyon Ozan Dolunay’ın yeni dizisindeki imajı hayranlarının ağzını açıkta bırakacak!

Ozan Dolunay’ın yeni dizisindeki imajı hayranlarının ağzını açıkta bırakacak!

0

Ozan Dolunay’ın yeni dizisindeki imajı hayranlarının ağzını açıkta bırakacak!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Yeni nesilin yakışıklı oyuncularından Ozan Dolunay yeni dizisiyle yakında ekrana gelmeye hazırlanıyor. Genç oyuncunun dizi için yenilediği imajı hayranlarından tam anekdot aldı.

Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Cenk Karaçay karakteriyle özellikle genç kızların kalbinde yer eden yakışıklı oyuncu kariyerinde belirli adımlarla ilerlemeye devam ediyor. Zalim İstanbul’dan sonradan rol aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi yeterince reyting alamayınca sona eren Ozan Dolunay, ekranlardan bir zaman uzak kalmıştı.

Dolunay, bu yıl dijital kanal Gain TV için çekilen Bizi Ayıran Çizgi dizisinde Sinan karakterini canlandırmış ve Hazal Subaşı’yla başrolü paylaşmıştı. Kabiliyetli oyuncu Ozan Dolunay yeni dizisiyle Fox TV ekranında hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Ozan Dolunay'ın yeni dizisindeki imajı hayranlarının ağzını açıkta bırakacak! 26

Med Üretim tarafından çekilecek dizinin adı İmkansız. Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı İmkansız dizisi Fox TV’de ekrana gelecek. Yayınlama tarihi az önce belli olmayan dizide Ozan Dolunay’ın canlandıracağı karakterle de ilgili henüz bir data yok.

Ancak yeni dizisinde Ozan Dolunay’ın imajı, sosyal medyada paylaşılan bir fotoğrafla ortaya çıktı. Yeni dizisinde daha uzun saçlarla ekrana gelecek olan yakışıklı oyuncu, bu yeni görünümüyle hayranlarından tam anekdot aldı. İşte yakışıklı oyuncunun yeni görünümü.

Ozan Dolunay'ın yeni dizisindeki imajı hayranlarının ağzını açıkta bırakacak! 27

Yeni projenin Japonya’da yayınlanan Oasis/A Love Story dizisinin uyarlaması olacağı belirtiliyor. Aslında bu dizi projesi fazla uzun süredir konuşuluyordu fakat bir türlü hayata geçmemişti.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/ozan-dolunayin-yeni-dizisindeki-imaji-hayranlarinin-agzini-acikta-birakacak/1293581

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here