Ana Sayfa Magazin Pandemi döneminde çekilen sinema filmi vizyona girdi

Pandemi döneminde çekilen sinema filmi vizyona girdi

0

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine kadar ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’ filmi, dün akşam gerçekleşen galayla, vizyonu öncesi seyircilerle buluştu.

Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Okumuş’ın başrollerini paylaştığı filmin galasında bütün ekip, kırmızı halıda basın karşısına çıkarken, filmlerinin sinemaseverlerle buluşacak olmasının heyecanını yaşadı.

Gala öncesi kırmızı halıda gazetecilerin sorularına cevap veren filmin başrol oyuncularından Pınar Deniz, “Biz pandemi döneminde çektik filmi. Seyirciyle buluşuyor olmaktan dolayı fazla heyecanlıyım. Sinemaları ne olur yalnız bırakmayın.” diye konuştu. Yakışıklı oyuncu Yiğit Kirazcı, sevgilisi Pınar Deniz’i galada yalnız bırakmadı.

Bir öteki başrol oyuncusu Burcu Biricik de, “‘Galiba vizyona giremeyeceğiz. Yalan olacak çektiğimiz film’ diye düşündük fakat şu lahza burada, galadayız. Bu bizi çok mutlu etti. Herkesi sinemalara bekliyoruz. Bu film benim için şöyle bir siklet taşıyor; ben bu pandemi birincil çıktığında ‘Setleri durdurun, bir şey yapılması gerekiyor’ diye paylaşım yapan ilk insanlardan birisiydim. Bu set bize pandemiyle birlikte nasıl hareket edip, nasıl çalışmamız gerektiğini öğretti. pek hoş önlemler almışlardı ama… Bence bütün sektöre de misal oldu. Şu Anda de ilk vizyona giren filmiz. O yüzden seyirci olarak pandemiye rağmen nasıl hayatımıza devam edebileceğimizi öğreneceğiz.” diyerek, sözlerini noktaladı.

Filmin başrol oyuncusu Aras Aydın ile aşk yaşamış Melis Birkan da sevgilisinin filmine takviye için galaya geldi.

Genç oyuncuyla ilişkilerinin hoş gittiği söyleyen Melis Birkan, galaları unuttuğunu, “Çok zorlandım. Unutmuşuz ama hoş geldi.” sözleriyle ifade etti.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/pandemi-doneminde-cekilen-sinema-filmi-vizyona-girdi-haberi-538185

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here