Ana Sayfa Magazin Pınar Altuğ: “Bu yaz çok üzücü geçti”

Pınar Altuğ: “Bu yaz çok üzücü geçti”

0
Pınar Altuğ: “Bu yaz çok üzücü geçti”
Pınar Altuğ: "Bu yaz çok üzücü geçti"

“Kötü bir yazdı, yangınlar çok üzücüydü.” ifadelerini kullanan Pınar Altuğ, “Yangınlar olduğunda Marmaris’teydik. Dolayısıyla hepimizin tadı tuzu kaçtı. İnsan gücüyle söndürülebilir alevler değildi ama bunu gözünüzle görmeden algılamak güç. Ben de uzakta bakınca algılamazdım, yerinde görmesem, gözümün önünde yanmasaydı. Pek bir kova suyla falan olacak meslek değil. Biz tehlikede olduğumuz için değil lakin ormanlar yandığı için çok üzgünüm. Ormanların içinden geçerek gitmiştik ve o ormanların birçoğu yandı. Marmaris çam balı bundan böyle yok, doğa kendini yeniliyor. Önümüzdeki kısa süre de olmayacak.” şeklinde konuştu.

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre Pınar Altuğ, hem geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan ile evlilik teklifi yıl dönümlerini kutladıklarını anlattı.

Meşhur oyuncu, konuyla ilgili, “Evlilik sene dönümümüz değildi, izdivaç teklifi sene dönümümüz vardı. Deliye her gün bayram. Daima kutlayacak sebeplerimiz olsun, yaşam fazla kısa. Göz açıp, kapayıncaya değin geçti. Nasıl geçti, 13 sene oldu bilmiyorum. Bir ömür boyu benzer yastığa baş koymaya laf verdik.” dedi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/pinar-altug-bu-yaz-cok-uzucu-gecti-haberi-538174

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here