Ana Sayfa Televizyon Projelerinde çok seçici olan Engin Akyürek bu kez bir setten diğerine koşuyor!

Projelerinde çok seçici olan Engin Akyürek bu kez bir setten diğerine koşuyor!

0
Projelerinde çok seçici olan Engin Akyürek bu kez bir setten diğerine koşuyor!
Projelerinde çok seçici olan Engin Akyürek bu kez bir setten diğerine koşuyor!

Projelerinde çok seçici olan Engin Akyürek bu kez bir setten diğerine koşuyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Dizi dünyasının jönlerinden Engin Akyürek projeleri sırt sırta sıralamaya başladı. En son Star TV dizisi Sefirin Kızı’nda izlediğimiz Engin Akyürek gerisinde Netflix için çekilen Yolun Açık Olsun filminin çekimlerine başlamıştı. Akyürek, Yolun Açık Olsun filminin hemencecik ardından yeniden, bu defa diğer bir proje için sete koşacak.

Projelerini seçerken çok dikkatli davranan ve 2004 yılında Türkiye’nin Yıldızları dizisinde birinci olduktan sonra 17 yılda yalnızca yedi dizide rol alan Engin Akyürek son aylarda çalışmalarına sürat kazandırdı.

Engin Akyürek, 2017 yılında Ölene Dek isimli dizide rol aldıktan iki sene daha sonra ekranlara Sefirin Kızı dizisindeki Sancar Efe karakteriyle geri dönmüştü. Dizi sona erdikten daha sonra kısa zaman bir haber alınamayan Engin Akyürek’in yaz başında bir film projesinde yer aldığı duyurulmuştu.

Projelerinde çok seçici olan Engin Akyürek bu kez bir setten diğerine koşuyor! 1

Yetenekli oyuncu Netflix için çekilen Yolun Açık Olsun isimli filmde Tolga Sarıtaş’la başrolü paylaşıyordu. Filmin çekimleri tamamlanır tamamlanmaz Engin Akyürek yeni bir projeye daha imza attı.

Engin Akyürek bu kez Kaçış isimli bir dizide rol alacak. O3 Medya ile Same film kadar hazırlıkları yapılan Kaçış isimli sekiz bölümlük dizi bir dijital kanalda yayınlanacak. Senaristliğini Ali Doğançay, yönetmenliğini ise Yağız Alp Akaydın’ın üstlendiği dizinin çekimlerine ekim ayında başlanacak. Dizinin diğer oyuncuları ve konusuyla ilgili bir tanımlama ise az önce yapılmadı.

Böylece bugüne dek hep asgari bir yıl arayla yeni projede bulunan Engin Akyürek, ekranlara çabuk bir dönüş yapacak. Bu durum da en çok hayranlarını sevindirecek.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/projelerinde-cok-secici-olan-engin-akyurek-bu-kez-bir-setten-digerine-kosuyor/1293480

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here