Ana Sayfa Televizyon Romeo’yu canlandıracak olan Deniz Can Aktaş, Juliet’ini buldu!

Romeo’yu canlandıracak olan Deniz Can Aktaş, Juliet’ini buldu!

0
Romeo’yu canlandıracak olan Deniz Can Aktaş, Juliet’ini buldu!
Romeo’yu canlandıracak olan Deniz Can Aktaş, Juliet’ini buldu!

Romeo’yu canlandıracak olan Deniz Can Aktaş, Juliet’ini buldu!

TelevizyonGazetesi.com /Ayrıntısıyla Uğraşma – Bugüne kadar çoğu dizide rol bölge, Avlu’da canlandırdığı Alp karakteriyle yeteneğini ortaya koyan genç oyuncu Deniz Can Aktaş, Menajerimi Ara’da hayat verdiği Barışma’la kariyerinin en büyük patlamasını yaşamıştı. Genç oyuncu Menajerimi Ara sona erdikten sonra yeni proje tercihini tiyatrodan yana kullandı.

Deniz Can Aktaş’ın önümüzdeki dönemde daha zoru seçip kendini tiyatroda sınamak istediği ortaya çıkmıştı. Genç oyuncu önümüzdeki sezonda DasDas’da sahnelenecek olan Romeo ve Juliet isimli tiyatro oyununda Romeo’yu canlandıracak.

Tiyatro oyununda Romeo’yu canlandıracak Deniz Can Aktaş’ın kadın partneri de bulundu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine tarafından oyunda Juliet karakterine Naz Çağla Irmak yaşam verecek. 24 yaşındaki Naz Çağla Irmak, ekranlardaki kariyerine Bizim Evin Halleri dizisiyle başladı. Belli Başlı çıkışını ise ATV’de yayınlanın Küskün Çiçekler ile yaptı.

Romeo'yu canlandıracak olan Deniz Can Aktaş, Juliet'ini buldu! 1

Romeo ve Juliet her na dek Deniz Can Aktaş için ilk tiyatro oyunu deneyimi olsa da Naz Çağla Irmak için ikinci olacak. Irmak daha önce Dostoyevski’nin tiyatro sahnesine uyarlanan Batının Sonu isimli oyununda oynamıştı.

Naz Çağla Irmak, en son acı kaybıyla Türkiye’yi yasa boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu bölge ‘Demir Bayan Neslican’ filminde başrolde yer almıştı. Irmak, filmde canlandırdığı Neslican Tay karakteri için saçlarını kazıtmaktan çekinmemişti.

Film, Neslican’ın kanser teşhisi ile başlayan engebeli tedavi sürecini, süreç her tarafında ailesinden, çevresinden ve sosyal ağ üzerinden kendisine gelen enerjik desteği, hayalleriyle sıkı sıkıya bağlandığı ilham dolu yaşamını konu alıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/romeoyu-canlandiracak-olan-deniz-can-aktas-julietini-buldu/1292993

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here