13.6 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Show TV’de moda rüzgarı estirecek Bir Başka Güzel başlıyor!

Show TV’de moda rüzgarı estirecek Bir Başka Güzel başlıyor!

Öbür bir moda yarışması izlemeye var mısınız? Show TV ekranlarında BBO Yapım imzalı yepyeni bir moda yarışması başlıyor. “Bir Başka Güzel”, Dünya’nın ve Türkiye’nin öbür yerlerinden katılan yarışmacılarıyla ekranlarda moda rüzgarı estirecek!

NASIL BİR YARIŞMA? Binlerce namzet arasından seçilen 12 yarışan önce takımı için daha sonra da kişisel olarak çaba edecek ve büyük ödül olan bir kasa altını almaya çalışacak. Hırsın ve rekabetin yer aldığı programda birbirinden değişik showlar da olacak.

JÜRİSİYLE DE İDDİALI! Yarışmacılar, konusunda seçkin bir jüri karşısına çıkacak. Başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı, meşhur şarkıcı ve oyuncu Emina Jahoviç ve duayen iş kadını Bige Daruga Gayretli… “Bir Başka Güzel” Esra Eron’un sunumuyla seyirciyle buluşacak.

Bu zamana değin yapılan moda yarışmalarına benzemeyen “Bir Diğer Hoş”de, karakterine, zekasına, gücüne ve stiline güvenen, yeteneklerine inanan, podyumda rüzgar gibi esip moda benden sorulur diyen 12 bambaşka kadın Türkiye’nin yeni yıldızı elde etmek için kıyasıya yarışacak.

Stilin, tarzın, yaratıcılığın ve şovların yarışması “Bir Başka Güzel” 13 Eylül Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün saat 13.00’te Show TV’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/show-tvde-moda-ruzgari-estirecek-bir-baska-guzel-basliyor/1293264

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz