Ana Sayfa Televizyon Show TV’nin Aziz dizisi için beklenen haber geldi!

Show TV’nin Aziz dizisi için beklenen haber geldi!

0

Show TV’nin Aziz dizisi için beklenen haber geldi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranlarında yeni sezonun en iddialı yapımlarından birisi olması beklenen Aziz hem hikayesi ayrıca de oyuncu kadrosu ile fazla dikkat çekiyor.

O3 Medya imzalı olan yeni dizi bir dönem yapımı olacak. Dizinin başrollerinde Murat Yıldırım ile Damla Sönmez ikilisi buluştu. Simay Barlas’ın da öteki kadın başrol olarak anlaştığı ortaya çıktı.

Aziz dizisinden beklenen haber de geldi… Dizinin ekibi sete çıktı ve çekimler bugün itibari ile başladı. Aziz dizisi hayranları heyecanla ilk fragmanı bekliyor. Dizinin Ekim ayının başlarında ekranda olması bekleniyor.

Antakya’da geçen dizinin çekimlerinin İstanbul’da kurulan özel bir platoda gerçekleştirileceği de ortaya çıktı. Eda Tezcan hikayesini yazdı ve enerjik isimler de bu yapımda bir araya geldi.

a Ahmet Mümtaz Taylan, Eren Hacısalihoğlu, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Meral Çetinkaya gibi önemli isimleri Aziz dizisinin kadrosunda görebilirsiniz.

Dizinin hikayesi 1930’lu yıllarda geçecek. Dizide Aziz bir Fransız askerinin ölümüne niçin olacak. Bu olaydan sonra da baba ocağını terk edecek olan Aziz, büyük aşkı olan Dilruba’yı da ele vermek durumunda kalacak. Aziz, bu olayın unutulması sonrasında döneceği Antakya’da her şeyin değiştiğine şahit olacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/show-tvnin-aziz-dizisi-icin-beklenen-haber-geldi/1293642

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here