Ana Sayfa Televizyon Show TV’nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike!

Show TV’nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike!

0
Show TV’nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike!
Aziz dizisinin hem genç hem tecrübeli isimleri çok iyi seçimler oldu!

Show TV’nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Show TV’nin yeni sezonda 4 etkin dizisi izleyicilerle buluşacak. Bu haftadan itibaren dizilerin bir bir ekranda olması bekleniyor… Kanalın yayına hazırlanmış olan birincil dizisi İçimizden Biri olarak görünüyor… Show TV’den yapılan duyuruda dizinin 12 Eylül Pazar günü saat 20.00’da izleyicilerle buluşacağı duyuruldu. Özge Yağız ve Bora Akkaş ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin ekranda nasıl bir reyting performansı göstereceği ilgiyle bekleniyor.

Teşkilat dizisi pazar akşamlarına damga vuran bir TRT1 yapımı. Fakat az önce Teşkilat’ın ikinci sezonuyla dönüş tarihi belirlenmiş olmadı. Ancak Fox TV, yeni dizi Uzaktan Şehrin Masalı’nın yayınlama gününü duyurdu. 12 Eylül Pazar günü İçimizden Biri dizisinin rakibi Uzaktan Şehrin Masalı olacak. İki dizi de birincil bölüm performansları ile fazla konuşulacaktır.

Show TV'nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike! 1

Show TV’nin bir diğer manâlı dizisi Üç Kuruş için oyuncu seçmeleri devam ediyor. Uraz Kaygılaroğlu, Nursel Köse, Civan Canova, Aslıhan Malbora, Burak Altay, Damla Makar gibi isimler netleşti. Ekin Koç ve Ahmet Fırat Şungar ile de görüşmeler sürüyor. Dizinin Eylül sonunda çekimlerinin başlaması bekleniyor. Show TV’nin Üç Kuruş’u Çukur dizisinin devamı niteliğinde olduğu için pazartesi akşamları yayınlamasına kesin gözüyle bakılıyor.

Show TV'nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike! 2

Kanalın yeni yapımlarından birisi de Palavracı… Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin fragmanları yayınlanıyor. The Liar uyarlaması olarak öne çıkan dizinin yayınlama tarihi hemen şimdi belli yok. Ama kulislere yansıyan bilgiler Cuma akşamları bu dizinin yayınlanacağına işaret ediyor.

Show TV'nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike! 3

Güldür Güldür Show, dokuzuncu sezonuyla yine ekranda olmaya devam edecek. Programın Cumartesi günleri yayınlanması bekleniyor.

Aziz dizisi için ise Salı, Çarşamba veya Perşembe günleri kalıyor. Bu üç günde de çok etkili diziler ekranda olacak. Show TV bu üç günden hangisini seçerse seçsin Aziz dizisi için çok zorlu bir yarış olacaktır.

Diğer kanallarda bulunan yerleşik dizilere bakıldığı zaman Aziz dizisinin işinin hiç de kolay olmayacağını anlayabilirsiniz.

Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan ve Simay Barlas’ın başrollerinde yer aldığı Aziz dizisi için çok zorlu bir sezon olacak.

Show TV'nin Aziz dizisini bekleyen büyük tehlike! 4

Salı akşamları Masumlar Apartmanı ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fazla zinde bir konumda…

Çarşamba akşamları Vefasız ile Kuruluş Osman kendi izleyicilerini toplamayı başarıyor.

Perşembe günleri Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Çukurova çok iyi sonuçlar aldı. 16 Eylül Perşembe gününden itibaren ise Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı isimli TRT1 dizisi ekranda fırtına estirmeye geliyor.

Görüldüğü üzere Aziz dizisinin ayakta kalması ve zinde reytingler elde etmesi hiç kolay olmayacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/show-tvnin-aziz-dizisini-bekleyen-buyuk-tehlike/1293494

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here