Ana Sayfa Televizyon Show TV’nin Üç Kuruş dizisinde herkesin beklediği karar!

Show TV’nin Üç Kuruş dizisinde herkesin beklediği karar!

0
Show TV’nin Üç Kuruş dizisinde herkesin beklediği karar!
Show TV’den 30. yıla özel tanıtım!

Show TV’nin Üç Kuruş dizisinde herkesin beklediği karar!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ay Üretim imzalı olan İçerde dizisinin peşinde Çukur ekrana gelmişti. Bu iki yapımın arkasından aynı yapım firması Üç Kuruş isimli projenin duyurusunu yaptı. Dizi hayranları da bu yapımı heyecanla beklemeye başladı.

Mafya, polis ve bir çabuk katil üçgeninde geçecek olan dizinin güçlü bir hikayesi var. Ay Yapım imzası da olunca çoğu dizi hayranı için Üç Kuruş yeni sezonda en çok merak edilen üretim oldu.

Uraz Kaygılaroğlu ile Aytaç Uşun dizi için uzlaşma yapılan birincil iki isim olarak uyarı çekti. Kartal karakterini canlandıracak olan Kaygılaroğlu’nun hayranları bu gelişmeden son derece memnun.

Çukur’da 4 sezon baştan başa Meke olarak performans sergileyen Aytaç Uşun için de yeni dizi kariyeri adına büyük önem taşıyor.

Bir de Ekin Koç meselesi var. Dizideki Efe isimli polis karakteri için ismi geçen meşhur oyuncu, geçen yıl enerjik bir çıkış yaptı. Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde canlandırdığı Ahmet Sencer karakteri ile büyük ilgi görebilen Ekin Koç, yeni sezon için gelen teklifleri değerlendiriyor.

Show TV'nin Üç Kuruş dizisinde herkesin beklediği karar! 1

Oyuncunun masasında en enerjik tekliflerden biriside Üç Kuruş… Demin sadece önerge aşamasında olmasına rağmen Ekin Koç hayranları bu durumdan fazla memnun. Oyuncu şayet rolü kabul eder ise hayranlarını da çok mutlu edecek.

Çukur’un da yönetmenliğini yapan Sinan Öztürk ön hazırlıkları yürütüyor. Eylül ayında dizinin sete çıkması bekleniyor fakat hala oyuncu arayışları devam ediyor.

Hazal Subaşı ile Aslıhan Malbora’nın da isimleri dizi için geçiyor. Fakat herkesin aklında Ekin Koç’un vereceği karar var. Ünlü oyuncu ola ki rolü kabul ederse Show TV’nin yeni sezondaki en etkili dizilerinden birisi olarak gözüken Üç Kuruş büyük bir zorlama kazanacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/show-tvnin-uc-kurus-dizisinde-herkesin-bekledigi-karar/1292658

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here