Ana Sayfa Televizyon Son Yaz ikinci sezon fragmanı ile verilen mesaj net!

Son Yaz ikinci sezon fragmanı ile verilen mesaj net!

0
Son Yaz ikinci sezon fragmanı ile verilen mesaj net!
Son Yaz ikinci sezon fragmanı ile verilen mesaj net!

Son Yaz ikinci sezon fragmanı ile verilen mesaj net!

FOX’un sevilen dizisi “Son Yaz”ın ikinci sezonundan yayınlanan tarihli yeni tanıtım büyük heyecan yarattı. Dizi artık Cumartesi akşamları izleyicilerle buluşacak. Gelecek hafta izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizinin ikinci sezonundan kayda değer bir mesaj fragman ile verildi.

Yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Akort’ın üstlendiği, başrollerini Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay’ın paylaştığı “Son Yaz”ın, ilgiyle beklenen 2. sezonunun yayın tarihi kesin oldu. FOX’un sevilen dizisinin yeni sezonu heyecan batmış birincil bölümü ile 18 Eylül Cumartesi başlıyor.

Heyecanlı sezon finaliyle çok konuşulan dizinin yeni bölümünün ikinci tanıtımı da büyük ses getirdi. Sosyal medyada çok konuşulan ve övücü yorumlar alan dizi için nefesler tutulurken hemen gözler Canan’ın ölümü ile herkes öbür dünyalara savrulan Akgün ve Kara ailesinin yaşayacaklarına kilitlendi.

Dizinin hikayesinin fazla sert olacağını fragmandan anlayabilirsiniz. Akgün’ün artık Yağmur’u kendisinden uzaklaştırmak için ne değin sert davranacağını fragmandan anlayabilirsiniz.

Yağmur keza annesini hem de sevdiği adamı kaybetmenin derin üzüntüsü içine girecek. Savcı Selim ise Rize’ye yani babasının memleketine dönecek ve her şeyden uzaklaşmaya çalışacak. Dizinin ikinci sezonunda Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Yağmur karakterinin oldukça öne çıkacağı ve büyük duygu durumları yaşayacağı fragmandan ortaya çıkıyor.

Kadroya katılan yeni oyuncularıyla “Son Yaz” bu sezonda da ekranın vazgeçilmezi olmaya aday bir dizi olarak geliyor. İşte heyecan yaratan o fragman:

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/son-yaz-ikinci-sezon-fragmani-ile-verilen-mesaj-net/1293564

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here