Ana Sayfa Televizyon Son Yaz ve Leyla ile Mecnun’un başrolü Ali Atay işin sırrını verdi!

Son Yaz ve Leyla ile Mecnun’un başrolü Ali Atay işin sırrını verdi!

0
Son Yaz ve Leyla ile Mecnun’un başrolü Ali Atay işin sırrını verdi!
Son Yaz dizisi ayrı güzel, Ali Atay daha da güzel!

Son Yaz ve Leyla ile Mecnun’un başrolü Ali Atay işin sırrını verdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Ali Atay ismi güçlü oyunculuk, etkileyici performansları anımsatıyor… Hazal Kaya ile evli olan oyuncu oğlu Fikret Ali’nin doğumu ile birlikte babalık heyecanını da yaşıyor. Peki Ali Atay birbirinden farklı rollere nasıl geçiş yapabiliyor?

Hazal Kaya ile evliliklerinin fazla hoş gittiğini söyleyen Ali Atay, özel hayatından hoşnut. Oyuncu, meslek yaşamında ise defalarca bambaşka projelerde bambaşka rollerle kendini gösteriyor.

Geçen sezon 21 bölüm süren Son Yaz dizisinde Savcı Selim olarak izlediğimiz oyuncu, dinç performansı ile göz doldurdu. Ali Atay, birbirinden ters rolleri aynı dönemde ustalıkla canlandırabilen bir ad…

Son Yaz ve Leyla ile Mecnun'un başrolü Ali Atay işin sırrını verdi! 1

Son Yaz’da dram performansı ile göz dolduran oyuncu ayrıca Exxen için baştan başlayan Leyla ile Mecnun dizisinde ise ayrı bir karakterde yer alıyor.

Peki meşhur oyuncu bunu nasıl başarıyor? Özgürlük’deri Hakan Gence’ye konuşan Ali Atay, farklı tarzlar aralarında geçiş yaparken sorun yaşamıyor mu?

Ali Atay, “Tam tersi, ben böyle rahatlıyorum. Doğrusu bana pek iyi geliyor oysa bu. Aynı şeyi yaparken bir süre daha sonra bunalabiliyorum. Hayatımda sürekli bir değiştirme olsun istiyorum” diye konuştu.

Derdi olan projelerde görmekte olduğumuz oyuncu, belli başlı anlatmak istediğinin ne olduğu sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“‘Karnım ağrıyor’ desem gider hap alırım, ‘Adaletle ilgili derdim var’ desem onunla ilgili bir film çekerim. Ben burada spesifik bir dertten bahsetmiyorum aslına bakarsan. çoğunlukla bir arayıştan bahsediyorum. Bu, gerçek anlamda bir yol. Ve o yolda ilerlerken yaptığın şeyler seni bir yere yönlendiriyor. Bu sırada olağanüstü tecrübeler kazanıyorsun, düşünüyorsun.”

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/son-yaz-ve-leyla-ile-mecnunun-basrolu-ali-atay-isin-sirrini-verdi/1292682

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here