Ana Sayfa Televizyon Survivor yarışması Emin Günenç için hayatının dönüm noktası oldu

Survivor yarışması Emin Günenç için hayatının dönüm noktası oldu

0
Survivor yarışması Emin Günenç için hayatının dönüm noktası oldu
Survivor yarışması Emin Günenç için hayatının dönüm noktası oldu

Survivor yarışması Emin Günenç için hayatının dönüm noktası oldu

Ekranlara başlangıçta “Ezra” dizisi ile merhaba diyen ve Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yer alan yakışıklı oyuncu Belirli Günenç; oyunculuk kariyeri, Survivor serüveni ve kendisine dair merak edilenleri tüm detayları ile MAG Ağustos sayısına anlattı…

Genç yaşta futbol ile tanışan ve sonra rotasını oyunculuğa çeviren Belli Günenç, MAG okurlarına özel açıklamalarda bulundu. Oyunculuğa yönelmesindeki süreçle ilgili konuşan Günenç’’ Futbola altı yaşında başladım. On sekiz yaşıma kadar oynadım maalesef şanssız bir sakatlık sonucu ayrılmak zorunda kaldım. ‘’Gelecekte hangi işi yaparsam mutlu olurum?” diye düşündüm. Masa başı bir işi hiçbir vakit düş etmedim.

İzlediğim dizi ve filmlerde sevdiğim bölümleri yansıladığımı ayrım ettim ve oyunculuk eğitimi almaya karar verdim ‘’dedi. Sektöre “Ezra” dizisi ile 2016 yılında antre yaptığını söyleyen ve oyunculuk kariyerinin fazla başında olduğunu ifade eden Belli Günenç sözlerine şöyle devam etti; “Oyunculuğa başladığım günden itibaren kendimi daha pozitif keşfettiğimi, kendimde daha derinlere indiğimi ayrım ettim. Bunda eğitimini aldığım Eric Morris metodunun, birlikte çalıştığım oyuncu koçlarının katkılarının fazla faydası olduğunu düşünüyorum. ‘’

Survivor öyküsünün nasıl başladığını da Mag okurlarına anlatan Belirli Günenç, bir oyuncu seçiminde son ikiye kaldığını ama tanınan bir isimle sürdürmek istemeleri üstüne Survivor’a katılma planını gerçekleştirdiğini açıklama etti. ‘’ “Survivor benim için dönüm noktası olacak” demiştim ‘’diyen Günenç, bir ay gibi kısa bir sürede de olsa insanlara kendini sevdirdiğini söyledi.

“En büyük hayalim kimseye bağımlı kalmadan istediğim işi yani oyunculuğu yapıp başarmak’’diyen Kesin Günenç,” Hayallerim ve hedeflerim çok büyük demiştim. Bunun için kendimi zamanla sınırlamıyorum. Bu üç sene de olabilir on yıl de olabilir. Oyunculukta başarılı bir konuma gelip dünya çapında izlenen dijital de dahil uluslararası projelerin içinde yer almak istiyorum‘’dedi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/survivor-yarismasi-emin-gunenc-icin-hayatinin-donum-noktasi-oldu/1293593

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here