Ana Sayfa Televizyon Teşkilat dizisinin yönetmenine zorlu bir görev daha çıktı!

Teşkilat dizisinin yönetmenine zorlu bir görev daha çıktı!

0

Teşkilat dizisinin yönetmenine zorlu bir görev daha çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – TRT1 ekranında geçen sezonun en fazla sevilen dizilerinden olan Teşkilat, yeni sezona hazırlanıyor. Bir süredir dizinin oyuncuları Ankara’da çalışmalarına devam ediyor. Mesut Akusta’nın beyin kanaması geçirerek ameliyat olması ile gündeme gelen Teşkilat dizisinde, hazırlıklar sürüyor.

Gürkan Yerinde ve Hakan Boyav ikilisinin ekibe katılması da çok uyarı çekti. Teşkilat dizisinin ikinci sezonu merakla beklenirken, birincil sezonda fazla başarılı meslek çıkartan yönetmen Yağız Alp Akaydın için yeni bir devir daha çıktı.

O3 Medya ile Same Film göre birlikte hazırlıkları yapılan Kaçış isimli dijital dizi projesinin yönetmeni olarak da Yağız Alp Akaydın seçim edildi.

Aksiyon konusunda deneyimli olan meşhur yönetmen; Mükemmel Asır, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Söz, Ramo ve Mucize Doktor gibi kayda değer yapımlarda da çalıştı.

Engin Akyürek’in yeni dizisi olarak öne meydana çıkan Kaçış, keza Türk hem de tanıdık olmayan oyuncuların bir arada olacağı farklı bir proje olarak dikkat çekiyor.

8 birim planlanan birincil sezon için yakında çekimler Ekim ayının içinde başlayacak. Ali Doğançay’ın senaryosunu yazdığı dizi için oyuncu arayışları devam ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/teskilat-dizisinin-yonetmenine-zorlu-bir-gorev-daha-cikti/1293387

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here