Ana Sayfa Televizyon Teşkilat dizisinin yönetmenine zorlu bir görev daha çıktı!

Teşkilat dizisinin yönetmenine zorlu bir görev daha çıktı!

0

Teşkilat dizisinin yönetmenine zorlu bir görev daha çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – TRT1 ekranında geçen sezonun en çok sevilen dizilerinden olan Teşkilat, yeni sezona hazırlanıyor. Bir süredir dizinin oyuncuları Ankara’da çalışmalarına devam ediyor. Mesut Akusta’nın beyin kanaması geçirerek ameliyat olması ile gündeme gelen Teşkilat dizisinde, hazırlıklar sürüyor.

Gürkan Uygun ve Hakan Boyav ikilisinin ekibe katılması da çok uyarı çekti. Teşkilat dizisinin ikinci sezonu merakla beklenirken, ilk sezonda çok başarılı iş çıkartan yönetmen Yağız Alp Akaydın için yeni bir tahsis daha çıktı.

O3 Medya ile Same Film tarafından birlikte hazırlıkları yapılan Kaçış isimli dijital dizi projesinin yönetmeni olarak da Yağız Yüksek Dağ Akaydın seçim edildi.

Aksiyon konusunda tecrübeli olan meşhur yönetmen; Müthiş Yüzyıl, Müthiş Yüzyıl Kösem, Laf, Ramo ve Mucize Doktor gibi manâlı yapımlarda da çalıştı.

Engin Akyürek’in yeni dizisi olarak öne meydana çıkan Kaçış, hem Türk ayrıca de yabancı oyuncuların bir arada olacağı ayrı bir proje olarak uyarı çekiyor.

8 bölüm planlanan birincil sezon için yakında çekimler Ekim ayının içinde başlayacak. Ali Doğançay’ın senaryosunu yazdığı dizi için oyuncu arayışları devam ediyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/teskilat-dizisinin-yonetmenine-zorlu-bir-gorev-daha-cikti/1293387

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here