Ana Sayfa Televizyon Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı… Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak!

Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı… Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak!

0
Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı… Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak!
Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı… Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak!

Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı… Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Yeni sezon yaklaşıyor, gelmek üzere derken başladı bile. Yeni sezonun yeni dizileri bu haftadan itibaren birer birer ekrana gelmeye başlayacak. Yeni dizilerin yayınlama günleri emin olurken haftaya açılış olan pazar akşamları rekabet çok sıkı olacak.

Şu günlerde hem yapım şirketleri, hem oyuncular ayrıca de dizi izleyicilerini büyük bir heyecan sarmış durumda. Zira dizi dünyasında yaz durgunluğu sona erdi, yeni sezon telaşı başladı. Haftanın her günü öbür ve yeni diziler bizleri bekliyor olacak. Haftaya açılış olan pazar akşamları da büyük bir rekabete şahit olacağız.

Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı... Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak! 1

Yeni dizilerin yayın tarihleri artık hepsinin neredeyse belirlenmiş. Son durumda pazar akşamlarının dizileri şöyle oldu: İçimizden Biri, Teşkilat, Uzak Şehrin Masalı ve İkimizin Sırrı.

TRT 1 dizisi Teşkilat geçen sezon başlayan ve rakiplerinden fazla öbür olması nedeniyle izleyicilerde bomba etkisi yaratan bir dizi oldu. İkinci sezonuna hazırlanırken Teşkilat dizisi bir takım şanssızlıklar yaşadı. En önemli oyuncularından Mesut Akusta beyin kanaması geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Neyse fakat sanatkâr oyuncu iyileşti ve yakında setlere dönecek. Oysa bütün bu sırada sette koronavirüs krizi yaşandı. Tüm bu şanssızlıklar dizinin çekimlerinde ve dolayısıyla yayınlama tarihinde gecikmeye neden oldu.

Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı... Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak! 2

İkimizin Sırrı yaz aylarının sonlarına dürüst başladı, önümüzdeki sezon da devam edecek. ATV’de yayınlanan ve başrollerini genç oyuncular Leyla Feray ve Aras Okumuş’ın paylaştığı İkimizin Sırrı dizisinin reytingleri çok iyi gitmiyor. Dolayısıyla önümüzdeki birkaç hafta dizinin alın yazısı haftası olacak muhtemelen.

Uzaktan Şehrin Masalı, pazar akşamının iki yeni dizisinden biri. Fox TV’de yayınlanacak dizide kocasının zulmünden kaçan Umay’ın hikayesi anlatılacak. Bilhassa başrol oyuncusu Aslıhan Güner’in hayranlarının dört gözle beklediği dizi hazin hikayesiyle 12 Eylül Pazar akşamı ekrana gelmeye başlayacak.

Teşkilat, İçimizden Biri, Uzak Şehri Masalı... Pazar akşamları rekabet çok büyük olacak! 3

Müslüman bir genç kızla hristiyan bir erkeğin aşkını anlatan İçimizden Biri dizisi ise rakiplerinin tersine izleyicilerini eğlendirecek. Show TV’de yayınlanacak olan ve başrollerinde Özge Yağız ve Bora Akkaş’ın yer alacağı İçimizden Biri dizisinin de ilk bölümü 12 Eylül Pazar akşamı yayınlanacak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/teskilat-icimizden-biri-uzak-sehri-masali-pazar-aksamlari-rekabet-cok-buyuk-olacak/1293472

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here