Ana Sayfa Magazin Thodex ünlülerine suç duyurusu!

Thodex ünlülerine suç duyurusu!

0
Thodex ünlülerine suç duyurusu!
Thodex ünlülerine suç duyurusu!

CNNTürk’ten Ceylan Sever’in haberine tarafından 108 milyon dolarlık vurgun yaptıktan sonra kayıplara karışan Fatih Faruk Özer ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yapılan ihbar doğrultusunda Türkiye’deki kız arkadaşıyla görüştüğü ileri sürüldü. Kabahat duyurusu dilekçesine göre, Özer’in kız arkadaşı Thodex’in reklamlarında oynayan ünlü isimlerden biriydi. Thodex merkez binasının olduğu rezidansta oturuyordu. Güvenilmez isimlerden binaya girip meydana çıkan kişinin saptama edilmesi istendi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, yapılan kabahat duyurusu dilekçesinde Thodex kripto para borsasının reklamlarında oynayan ünlüler ve bu borsaya paranızı yatırın diyen ekonomistin banka hesaplarının incelenmesi istendi. Güvenilmez kişilerin Thodex reklamından sonradan elde ettikleri mal varlıklarının da tespiti istek edildi. Hem ekonomist Erkan Öz ve aralarında Özge Ulusoy, Ebru Şallı, Burcu Esmersoy gibi isimlerin de bulunduğu 20 ünlü isimle Faruk Fatih Özer’in arasındaki görüşme kayıtlarının incelenmesi istendi.

Thodex mağdurları avukatı Sinan Bariz, “Fatih Faruk Özer’in irtibatlı olduğu, organizasyonda bulunan manken, oyuncu ve kamuoyuna mülk olmuş farklı alanlara yönlendirilmiş kişiler hakkında da bu irtibatın ortaya çıkartılması için savcılığa suç duyurusunda bulunduk” dedi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/thodex-unlulerine-suc-duyurusu-haberi-537586

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here