Ana Sayfa Magazin Tuğba Özay hayatını kaybeden atıyla fotoğrafını paylaştı

Tuğba Özay hayatını kaybeden atıyla fotoğrafını paylaştı

0
Tuğba Özay hayatını kaybeden atıyla fotoğrafını paylaştı
Tuğba Özay hayatını kaybeden atıyla fotoğrafını paylaştı

Hastanedeki tedavisinin ardından çiftliğine dışarı giden Özay, sosyal Instagram hesabından bir paylaşım yaparak yaşadıklarını anlattı.

“MANAVGAT HALKININ CİĞERLERİ YANDI”

Yangınlarda dumandan zehirlenerek hayatını kaybeden atıyla bir fotoğrafını paylaşan Tuğba Özay, şu ifadeleri kullandı:

“Normalde yayınlamazdım fakat yangının acısını herkes lakin herkes iliklerine değin hissetsin istiyorum. 2007’de büyük bir yangın felaketi yaşamıştık ve 14 sene sonradan daha da büyüğünü yaşadık. Manavgat halkı üç gündür uyumuyor. Manavgat halkı elektriksiz, susamış. Manavgat halkının evleri, tarlaları, hayvanları, işyerleri yandı. Manavgat halkının ciğerleri yandı, yürekleri yandı.

Ormanlarımız, köylerimiz, vatanımız yandı. Geçen sene fotoğraftaki Tarçın ile fazla eğlenceli videolar çekip yayınlamıştım. Aradan 1 yıl geçti ve Tarçın’ın ciğerleri yangının yaydığı karbonmonoksite dayanamadı. Bu şerefsizliği, alçaklığı, hainliği yapanlar, memlekete duyarsız olanlar, mahalle yanarken gülme, eğlenme derdinde olan soysuzlar kuşkusuz oysa Tarçın’ın gittiği cennette yer bulamayacaklar. Çünkü onlar hem yaşarken hem de öldükten daha sonra yanacaklar. Yaktığınız yerden yanacaksınız!”

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/tugba-ozay-hayatini-kaybeden-atiyla-fotografini-paylasti-haberi-536217

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here