Ana Sayfa Televizyon Tüm dizilerine final yaptıran Show TV yeni sezonu yeni diziyle açıyor!

Tüm dizilerine final yaptıran Show TV yeni sezonu yeni diziyle açıyor!

0
Tüm dizilerine final yaptıran Show TV yeni sezonu yeni diziyle açıyor!
Tüm dizilerine final yaptıran Show TV yeni sezonu yeni diziyle açıyor!

Tüm dizilerine final yaptıran Show TV yeni sezonu yeni diziyle açıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Eylül ayı ile birlikte 2021-2022 sezonu başladı… Kanallar yeni dizilerini tek tek yayına sokmaya başlıyor… Show TV’de de dört manâlı dizi bulunuyor…

Aziz, Üç kuruş, Yalancı ve İçimizden Biri isimli dizileri hazırlayan Show TV, geçen sezon itibari ile tüm dizilerine final yaptırdı. Yaz döneminde yayınlanan Sırça Tavanlar ve Kahraman Babam dizileri de yalnızca 8’er birim sürdü. Show TV’nin elinde hiçbir dizi kalmadı…

Yeni sezona yeni dizilerle birlikte yepyeni bir dönem havasında giren Show TV, ilk bombasını patlatıyor… İçimizden Biri isimli yeni dizi 12 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’da izleyicilerle buluşacak. Bora Akkaş ile Özge Yağız ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi büyük bir ilgiyle bekleniyor.

Süreç Film imzalı olan dizinin performansını belirleyecek olan etkenlerden birisi Teşkilat diğeri ise Fox TV ekranında başlayacak olan Uzakta Şehrin Masalı dizisi olacak.

Tüm dizilerine final yaptıran Show TV yeni sezonu yeni diziyle açıyor! 1

Çekimlerine Marmaris’te devam edilmekte olan İçimizden Biri, demin Teşkilat olmadığı için bu hafta Uzakta Şehrin Masalı ile reyting mücadelesi içine girecek.

İrlandalı Adam ile Türk kızı Havva’nın engebeli aşk hikayesi olarak öne çıkan dizinin reytingleri kanal için büyük ağırlık taşıyor. Yeni sezon için yeni dizilerle yeni bir başlangıç yerine getirmek isteyen Show TV, bakalım beklediği yüksek reytinglere ulaşabilecek mi?

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. İşte İçimizden Biri dizisinin birincil birim fragmanı:

Bambaşka dünyaların insanları olan Adam (Bora Akkaş) ile Havva’nın (Özge Yağız) romantik ve macera batmış aşk hikayesini anlatan İçimizden Biri seyirciyi sımsıcak bir dünyanın içine çekmeye hazırlanıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/tum-dizilerine-final-yaptiran-show-tv-yeni-sezonu-yeni-diziyle-aciyor/1293451

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here