Ana Sayfa Televizyon Türkiye’nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya’da rekor kırdı!

Türkiye’nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya’da rekor kırdı!

0
Türkiye’nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya’da rekor kırdı!
Sadakatsiz dizisinde merakla beklenen transfer gerçekleşti!

Türkiye’nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya’da rekor kırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Kanal D’nin geçen sezon Med Üretim’la birlikte Dr. Foster isimli diziyi uyarlayarak Türk izleyicisine sunduğu Vefasız, büyük ilgi görmüştü. Reytinglerde büyük galibiyet elde eden dizi geçtiğimiz günlerde İspanya’da da gösterime girdi. Sadakatsiz ilk bölümüyle İspana’da rekora imza attı.

Cansu Akarsu, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’u bir araya getiren ve bir aldanma hikayesi çevresinde üç kişinin hayatını anladan Vefasız dizisi yakında ikinci sezonuyla Kanal D ekranında olacak. Yeni sezon için çekimler sürerken Sadakatsiz dizisi kısa vakit önce İspanya’da yayınlanmaya başladı.

Ülkenin en büyük TV kanallarından biri olan Antena 3’te Infiel ismiyle yayınlanmaya başlayan Vefasız dizisinin birincil bölümü 2 milyon 357 bin seyirci ve yüzde 18.1 ile izlenme oranıyla zirveye yerleşti.

Türkiye'nin en sürükleyici dizilerinden Sadakatsiz İspanya'da rekor kırdı! 1

Böylece Sadakatsiz İspanya’da Temmuz 2018’den bu yandan en çok izlenme payına sahip olan tanıdık olmayan dizi oldu. Sadakatsiz’in bu başarısı ayrıca oyuncuları ayrıca de yapım şirketini çok mutlu etti.

Bu arada Sadakatsiz yeni sezonda yeniden çarpıcı bölümlerle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yeni sezonun yeni oyuncusu Berkay Alev de diziye yeni bir solgun getirecek.

Berkay Ateş dizinin yeni sezonunda Aras isimli bir karakteri canlandıracak. Aras’la Asya’nın yolu, Asya’nın yeni hastanesinin ivedi servisinde kesişecek. Sonrasına Aras ile Asya’nın aralarında neler gelişecek önümüzdeki aylarda defalarca birlikte göreceğiz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/turkiyenin-en-surukleyici-dizilerinden-sadakatsiz-ispanyada-rekor-kirdi/1293611

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here