Ana Sayfa Magazin Uraz Kaygılaroğlu: “Umarım detone olmayız”

Uraz Kaygılaroğlu: “Umarım detone olmayız”

0
Uraz Kaygılaroğlu: “Umarım detone olmayız”
Uraz Kaygılaroğlu: "Umarım detone olmayız"

Habertürk’ten Tolga Aslan’ın haberine göre Alper Kömürcü yönetiminde 30 karakter İstanbul Akademi Senfoni Orkestrası’nın eşlik edeceği gecede sahneye çıkacak olan meşhur isimler provada bir araya geldi.

Önceki gün gerçekleşen provada Demet Sağıroğlu, Damla Sönmez ve Uraz Kaygılaroğlu, projenin müzik direktörü Alper Kömürcü ile buluştu.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Konser için New York’tan geldiğini söyleyen Sağıroğlu, “Bu proje için geldim, senfonik olacağını duyduğum için mutlu oldum. Damla, Uraz ve Ceylan’la olmaktan nedeniyle fazla şen ve heyecanlıyım. Seyircilerimizle bir arada olup, onlarla söyleyeceğiz. Eğlenceli geçecek güya, konser gibi olmayacak.” ifadelerini kullandı.

“UMARIM DETONE OLMAYIZ”

Demet Sağıroğlu’nun sözleri üzerine, “Ben de bu proje için Kadıköy’den geldim. Konsere Tarkan gibi aşağıdan çıkmak isterim.” diyerek, espri yapan Uraz Kaygılaroğlu ise, “Büyük müzisyenlerle beraberiz. Umarım bu hoş şarkıları hakkıyla seslendirebiliriz. Nefret Edilen Şey ile heyecan aralarında bir yerdeyim. Herkesi konsere bekliyoruz. Umarım detone olmaz, normal şekilde şarkı söyleriz. Hepimizin bildiği, dinleyerek büyüdüğümüz şarkılar… Topluluk bir aileyle sofradaymışım gibi düşünüp, öyle söyleyeceğim.” biçiminde konuştu.

“GURURLUYUM”

Damla Sönmez ise, “Ben de fazla heyecanlıyım. üstelik mesleğim profesyonel şarkı bildirmek olmadığı için bu isimlerle bir arada elde etmek hem onur ve gurur benim için. Umarım biz de neşeli zaman geçiririz. Seyircimiz de çok eğlenecek.” dedi.

Kaynak: www.sacitaslan.com
URL: https://www.sacitaslan.com/uraz-kaygilaroglu-umarim-detone-olmayiz-haberi-538092

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here