13.6 C
İstanbul
Perşembe, Ekim 28, 2021

Uyanış Büyük Selçuklu’nun Behram’ı Erdem Akakçe yine TRT dizisinde yerini aldı

Uyanış Büyük Selçuklu’nun Behram’ı Erdem Akakçe yine TRT dizisinde yerini aldı

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – 1976 yılında Konya’da dünyaya gelen ünlü oyuncu Erdem Akakçe, bugüne dek yer aldığı sinema ve dizi projeleri ile haklı bir popülerlik elde etti.

Başarılı performansları ile bilinen oyuncu, en son Uyanış Büyük Selçuklu isimli TRT1 dizisinde Behram karakterini canlandırmıştı. 2002 yılından bu yandan oyunculuk yapan Akakçe, Beni Böyle Sev dizisindeki Haluk karakteri ile akıllarda yer edindi…

Erdem Akakçe yeni dönemde tekrar dizi setlerinde yer almaya devam edecek. Kariyerinin ilk başlarında çoğunlukla sinema filmlerinde bulunan oyuncu, son yıllarda ise dizileri daha çok seçim ediyor.

Uyanış Büyük Selçuklu dizisindeki Behram karakterinden sonradan oyuncu yeniden bir TRT yapımı ile anlaştı. TRT’nin dijital kanalı için çekimlerine gelecek hafta başlayacak olan Akif dizisinde ünlü oyuncu da yerini alacak.

Mehmet Akif Ersoy’un hayatının anlatılacağı Akif dizisinde ünlü şairin şiirlerinin yayımlandığı Sırat-ı Müstakim isimli derginin sahibi Eşref Edip karakterini Erdem Akakçe canlandıracak.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/uyanis-buyuk-selcuklunun-behrami-erdem-akakce-yine-trt-dizisinde-yerini-aldi/1293179

GÜNÜN TRENDLERİ
BÜGÜNÜN ÖNE ÇIKANLARI

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz