Uzak Şehrin Masalı dizisinin yayın günü ve başlama tarihi belli oldu!

0

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yayın günü ve başlama tarihi belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – Fox TV herhangi bir yeni karar olmaz ise yeni sezon için ilk olarak Uzakta Şehrin Masalı’nın izleyicilerle buluşturacak. Pazar akşamları ekrana gelmesine karar verilen dizinin yayın tarihi, 12 Eylül Pazar saat 20.00 olarak belirlendi.

Uzakta Şehrin Masalı dizi ekibi yaklaşık 1 aydır Kars’ta çalışmalarını sürdürüyordü. Zinde bir dram yapımı olan dizinin fragmanı da ilgiyi artıran bir etki yaptı. Aslıhan Güner, Barışma Kılıç, Timur Acar ve Begüm Birgören gibi dört manâlı isim başrolde buluştu.

Yeni sezon için en gösterişli yapımlardan birisi olarak öne çıkan Uzakta Şehrin Masalı, Teşkilat isimli TRT1 dizisiyle pazar akşamları reyting yarışı içinde olacak. Natürel fakat ilk sezonu fazla başarılı geçen Teşkilat, bu yarışta önde olmaya namzet görünüyor.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin hikayesinin izleyicileri derinden etkilemesi bekleniyor.

Umay karakterini Aslıhan Güner canlandıracak. Affan olarak Timur Acar’ı izleyeceksiniz. Sonay karakterinde Begüm Birgören yer alırken, Uzlaştırma Kılıç ise Kürşat’a yaşam verecek.İşte dizinin genel hikayesi:

Umay, kocası Affan’ın zulmüne artık dayanamasa da çocukları için yaşadıklarını sineye çekiyordur. Ama Affan bir türlü durulmuyordur. Sonunda Umay’ın sırtına o kadar bir hançer saplar ki Umay iki çocuğuyla birlikte konaktan kaçar. Ablası Sonay’ın yanında, köyü Eskitepe’ye yerleşmekten başka çaresi yoktur.

Uzak Şehrin Masalı dizisinin yayın günü ve başlama tarihi belli oldu! 1

Bu sırada mazisi karanlık ve gizem dolu bir adam olan Kürşat, sınırdan kaçak olarak yurda girmiş, Kars’ın engebeli coğrafyasında ölüm kalım mücadelesi veriyordur. Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla batmış bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/uzak-sehrin-masali-dizisinin-yayin-gunu-ve-baslama-tarihi-belli-oldu/1293054

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here