Ana Sayfa Televizyon Uzak Şehrin Masalı için geri sayım başladı!

Uzak Şehrin Masalı için geri sayım başladı!

0

Uzak Şehrin Masalı için geri sayım başladı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – Fox TV’nin gösterişli yeni dizisi Uzaktan Şehrin Masalı’nın ilk bölümünün yayını için adeta her şey tamam. Artık geri sayım başladı. Özellikle Aslıhan Güner hayranlarının büyük merakla beklediği yeni dizinin ilk bölümünün yayınlanacağı tarih muhakkak oldu.

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan’ın oturduğu, senaryosunu ise Can Sinan’ın kaleme aldığı, FOX’un yeni dizisi Uzaktan Şehrin Masalı’nın ilk tanıtım filmi birkaç gün önce izleyicilerin karşısına çıkmıştı.

İlk tanıtımıyla merak uyandıran Uzakta Şehrin Masalı dizisinin birincil bölümü 12 Eylül Pazar günü Fox TV ekranında yayınlanacak. Şimdi herkes nefeslerini tutmuş geri sayıma devam ediyor.

Uzak Şehrin Masalı için geri sayım başladı! 1

Aslıhan Güner, Barıştırma Kılıç, Timur Acar, Begüm Birgören ve Zeynep Eronat gibi sanatkâr oyuncuların yer aldığı Uzaktan Şehrin Masalı dizisi Kars’ta çekiliyor. İlk bölümüyle fazla yakında ekrana gelecek dizinin konusu şöyle olacak:

Umay (Aslıhan Güner); kocası Affan’ın (Timur Acar) zulmüne çocuklarının hürmeten katlanmaktadır. Oysa Affan bir türlü durulmayınca Umay çareyi yaşadıkları konaktan kaçmakta bulur. İki çocuğunu yanına alır ve ablası Sonay’ın (Begüm Birgören) yanında, köyü Eskitepe’ye yerleşir.

Bu sırada mazisi karanlık ve gizemli bir adam olan Kürşat (Uzlaştırma Kılıç), sınırdan firari olarak yurda girmiş ve Kars’ın zorlu coğrafyasında uğraş etmektedir. Kürşat, Umay ve Sonay’ın yolları Eskitepe’de kesişir. Birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırlarken Umay, Kürşat ve Sonay’ı sırlarla batmış bir geçmiş, zorluklarla dolu bir gelecek ve imkansız aşklar beklemektedir.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/uzak-sehrin-masali-icin-geri-sayim-basladi/1293079

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here