Ana Sayfa Televizyon Uzun soluklu dizilerin oyuncusu Kadir Doğulu bu kez ekranlara erken veda ediyor!

Uzun soluklu dizilerin oyuncusu Kadir Doğulu bu kez ekranlara erken veda ediyor!

0
Uzun soluklu dizilerin oyuncusu Kadir Doğulu bu kez ekranlara erken veda ediyor!
Uzun soluklu dizilerin oyuncusu Kadir Doğulu bu kez ekranlara erken veda ediyor!

Uzun soluklu dizilerin oyuncusu Kadir Doğulu bu kez ekranlara erken veda ediyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal D, Aşkın Tarifi dizisini yaz başında büyük bir heyecanla ekrana getirmişti. Bu kez karşımıza yakışıklı bir şef olarak çıkacak olan Kadir Doğulu’nun karşısında bugüne değin hiç adını duymadığmız genç bir oyuncu olan Serra Arıtürk vardı. Fakat ayrıca Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk çifti keza de dizinin hikayesi bir türlü tutmadı.

Yurt açık havada çalışmış Gaziantepli bir şef olan Fırat ile varlıklı ve güzel lokanta sahibi Naz’ın hikayesini anlatan Aşkın Tarifi dizisi, 13 bölümüyle ekranlara veda edecek. Aşkın Tarifi’nin son bölümü bu akşam saat 20:00’de Kanal D ekranında olacak.

Genel Olarak her zaman başarılı projelerde bulunan Kadir Doğulu da bir süreliğine hayranlarına veda edecek. Genel Olarak dizileri uzun soluklu olan ve reytinlerde iyi sonuç bölge Kadir Doğulu, bu kez bir projesiyle ekrana erken veda etmek zorunda kaldı. Hayranları acilen dört gözle yakışıklı oyuncunun yeni projesini bekliyor.

Uzun soluklu dizilerin oyuncusu Kadir Doğulu bu kez ekranlara erken veda ediyor! 1

Kadir Doğulu’nun birincil rol aldığı Minik Sırlar dizisi iki sezon 55 bölüm, Kirli Yedili üç sezon 101 bölüm, Fatih Harbiye iki sezon 50 bölüm, Bana Sevmeyi Anlat 22 bölüm, Vuslat iki sezon 44 birim devam etmişti.

Hızlı başlayan ama ardındaki reytinglerde düşüş yaşamış ve bir türlü yükselemeyen Aşkın Tarifi dizisinin final kararı hayranlarını bir hayli üzmüştü. Fakat kanal, dizinin 13. bölümde final yapmasında kararlıydı. Nitekim dizi bu akşam son bölümüyle ekrana gelecek.

Aşkın Tarifi dizisinin bu akşam yayınlanacak final bölümünde şunlar olacak:

Fırat Taylan’ın alçak planı yüzünden ayrıca restorandan ayrıca de Naz’dan sonsuza kadar ayrılmaya karar verecek. Naz bunun üstüne restoranı Şebnem’e devrederek Fransa’ya gitmeye karar verecek. Başlangıçtan bu yanlamasına Naz ile Fırat’ın aşkı, geçecekleri bu en büyük sınavı yenebilecek midir?

Aşkın Tarifi dizisi final bölümüyle bu akşam saat 20:00’de Kanal D’de.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/uzun-soluklu-dizilerin-oyuncusu-kadir-dogulu-bu-kez-ekranlara-erken-veda-ediyor/1293470

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here