Ana Sayfa Televizyon Yabancı Damat’a benzetilen Show TV’nin yeni dizisi İçimizden Biri’nin afişi ortaya çıktı

Yabancı Damat’a benzetilen Show TV’nin yeni dizisi İçimizden Biri’nin afişi ortaya çıktı

0

Yabancı Damat’a benzetilen Show TV’nin yeni dizisi İçimizden Biri’nin afişi ortaya çıktı

Eylül’de Show TV’de yayınlanacak olan, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Özge Yağız, Derya Alabora ve Renan Bilek’in yer aldığı “İçimizden Biri” dizisinin Marmaris’teki setinde gerçekleşen resim çekimi ardından afişi görücüye çıktı.

Marmaris’te çekimleri devam eden İçimizden Biri dizisinin genel öykü, devamlılık ve yönetmenliğini ise başarılı isim Ersoy Güler üstleniyor. Geçen dönem Kuzey Yıldızı dizisinin başarılı yönetmeni Ersoy Güler,  Tanıdık Olmayan Güvey dizisine benzetilen İçimizden Biri için uzun süredir incelemeler yapıyordu.

Yabancı Damat'a benzetilen Show TV'nin yeni dizisi İçimizden Biri'nin afişi ortaya çıktı 1

Çekimlerine Marmaris’te başlanan İçimizden Biri dizisinde etkili bir oyuncu kadrosu buluştu. Başrollerin yanı sıra yan rollerde de enerjik isimler görüyoruz. Dizinin oyuncu kadrosunda; Asuman Dabak, Benian Dönmez, Burak Satıbol, Deniz Cengiz, Ceren Karakoç, Korhan Herduran, Faruk Akgören, Ozan Can Yiğit, Metin Çanak, İrem Tuncer, Pelin Şükrüoğlu, Nil Kılınçoğlu, Hira Nur Eyigün gibi başarılı isimler bulunuyor.

Genel Hikaye: Ferhat ile Şirin, Kerem ile Aslı, Leyla ile Mecnun ve bu hikayelerden fazla önce, Havva ile Adem. Bizim hikayemiz de onlarla başlamaktadır. Geleceğin Âdem’i, şimdilerin İrlandalı Adam’ı ile Türk kızı Havva’nın imkanlı kılmaya çalıştıkları aşk hikayesiyle…

Adam ile Havva, ayrı dünyaların insanlarıdır. Biri İrlandalı Katolik bir papazın oğlu; diğeri geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızıdır. Yaşam, onları birbirinden fazla uzakta iki yörüngeye yerleştirmişse de alın yazısı, onları bir araya getirir. Çünkü İrlanda hesaplı bunalımdayken onlara yardımı Osmanlı padişahı yaptığı için Adam’ın papaz olan babası William, çoğu Drogedalı gibi bir Türkiye hayranıdır ve hatta yıllar önce tatil için geldiği Marmaris’e de hayran kalır ve oraya yerleşir.

Üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışan Adam, Havva’yı görünce aşık olmuştur. Havva da ilk defa kalbini eriten bu duyguya düşüncesiz kalmamış, var oluşundan beri aradığı öteki yarısını sonunda bulmuştur. Adam Havva’ya evlenme teklif eder lakin Havva’nın kalbi istese de dudakları babası Hacı Hünkar’dan ötürü hayır diyecektir çünkü Adam ne Türk ne de Müslüman’dır. Adam aşkı için din değiştirmeyi göze alsa bile Havva’nın babası Hacı Hünkar, kız kardeşleri ve eşleri bu işin olmaması için elinden geleni yapacaklardır.

Tüm imkanlarını Havva okusun ve profesör olsun diye döken Hünkâr’ın gelecek planlarında hiç mi hiç Havva’ya bir güvey adayı bulmak yoktur. Havva gözünü karartarak babasının karşısına çıkıp bir İrlandalıya aşık olduğunu söylediğinde korktuğu şey başına gelmiş olur. İki aşık, aşklarını ailelerine kabul ettirmek için her yolu denerler. Adam’ın ailesi de iki aşığa açılan savaşta yadsınamayacak bir cephedir. Havva ile Adam, aşklarına âmâ olan gözleri ve sağır olan kulakları elbet bir gün açacaktır. Yani onlar buna inanmaktadır…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/yabanci-damata-benzetilen-show-tvnin-yeni-dizisi-icimizden-birinin-afisi-ortaya-cikti/1292785

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here