Ana Sayfa Televizyon Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, aşkını sosyal medyadan ilan etti!

Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, aşkını sosyal medyadan ilan etti!

0
Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, aşkını sosyal medyadan ilan etti!
Son Yaz dizisi kaybetti, TRT1’in yeni dizisi Alparslan kazandı!

Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, aşkını sosyal medyadan ilan etti!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntısıyla Uğraşma – En son Savaşçı’ dizisinde canlandırdığı ‘Yörük Haydar Bozkurt’ karakteri ile ekranlara gelen Sarp Levenoğlu tüm yazı Datça’da geçirdi. Sörf yapmayı çok seven yakışıklı oyuncu tatilde bol bol sörf de yapıyor.

Hayranları, oyuncunun yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağını merak ediyor. Geçtiğimiz haftalarda, ‘Son Yaz’ dizisi için Sarp Levendoğlu’nun isminin gündeme geldiğinin fakat oyuncunun teklifi kabul etmediğinin haberini vermiştik.

Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, aşkını sosyal medyadan ilan etti! 1

Şu sıralar  oyuncunun adı, ‘Alparslan’ dizisi için geçiyor. Oysa demin imzalar atılmadı. Barışma Arduç’un canlandıracağı Alparslan’ın en büyük rakibi Romen Diyojen karakteri için düşünülen Sarp Levendoğlu ile uzlaşma yapılması yüksek ihtimal olarak gözüküyor. öte taraftan Sarp Levendoğlu yaşadığı aşkla gündemde.  Sarp Levendoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Naz Çağla Irmak ile yeni bir aşka yelken açtı. Çift sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla aşklarını bildiri ettiler.

Yakışıklı oyuncu Sarp Levendoğlu, aşkını sosyal medyadan ilan etti! 2

Naz Çağla Irmak, biyografi ile milyonlara ilham olan ve erken yaştaki kaybıyla Türkiye’yi göz yaşına boğan Neslican Tay’ın hayat öyküsünü anlatan ‘Demir Bayan: Neslican’ filminde Neslican’ı canlandırıyor. Yaşama tutunma mücadelesi ve daima korumayı başardığı fazla duruşuyla milyonlara umut olan Neslican Tay’ın hayatını anlatan film ile adından laf ettirecek olan Naz Çağla Irmak aynı zamanda, artist oyuncu Hülya Gülşen Irmak’ın kızı.

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/yakisikli-oyuncu-sarp-levendoglu-askini-sosyal-medyadan-ilan-etti/1292822

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here