Ana Sayfa Televizyon Yasak Elma’dan sonra Nesrin Cavadzade’den yeni dizi görüşmesi!

Yasak Elma’dan sonra Nesrin Cavadzade’den yeni dizi görüşmesi!

0
Yasak Elma’dan sonra Nesrin Cavadzade’den yeni dizi görüşmesi!
Fox TV’nin fenomen dizisi Yasak Elma’ya taze kan!

Yasak Elma’dan sonra Nesrin Cavadzade’den yeni dizi görüşmesi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Meşhur oyuncu Nesrin Cavadzade, Yasak Elma dizisinin dördüncü sezonunun sonunda yapımdan ayrılmıştı. Yönetmen ile sette tartışan ve seti de terk eden oyuncu, Medyapım kadar hikayeden gönderildi. Yasaklanmış Elma macerasını bu şekilde kapatan ünlü oyuncu, yaz dönemi her tarafında dinlenme fırsatı buldu.

Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılması, Şahika karakterinin artık hikayede olmaması dizi hayranlarını oldukça üzüyor. Yasaklanmış Elma beşinci sezona hazırlanıyor lakin izleyiciler hala Şahika karakterinin gidişini hazmetmiş değil…

Nesrin Cavadzade ise bazı projeleri olduğunun müjdesini vermişti. Ünlü oyuncunun yer alması beklenen bir dizi projesi ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine kadar NGM Medya’nın Star TV için hazırlamakta olduğu Kaderimin Oyunu dizisi için meşhur oyuncuya teklif yapıldı.

Kardeşlerim dizisini atv için çeken OGM Medya, geçen sezon ise Sefirin Kızı’na imzasını atmıştı. Yeni Star TV dizisinde yer alıp almayacağı henüz muhakkak olmayan Nesrin Cavadzade’nin teklifi değerlendirdiği belirtiliyor.

Emre Kabakuşak’ın yönetmenliğini yapacağı dizi 30’lu yaşlarındaki güçlü bir kadının hikayesini izleyicilerin karşısına çıkartacak.

Titiz bir hazırlık süreci yaşanan dizinin oyuncu kadrosunun netleşmesi için araştırmalar sürüyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/yasak-elmadan-sonra-nesrin-cavadzadeden-yeni-dizi-gorusmesi/1293533

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here