Ana Sayfa Televizyon Zalim İstanbul’un yakışıklı Cenk Karaçay’ı Ozan Dolunay’ın yeni projesi belli oldu!

Zalim İstanbul’un yakışıklı Cenk Karaçay’ı Ozan Dolunay’ın yeni projesi belli oldu!

0

Zalim İstanbul’un yakışıklı Cenk Karaçay’ı Ozan Dolunay’ın yeni projesi belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Avşar Film göre Kanal D için çekilen Acımasız İstanbul dizisi Nisan 2019’da ekrana gelmeye başladığında izleyiciler üstünde büyük tesir yaratmış, dizi reytinglerde çok başarılı olmuştu. Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay gibi usta isimlerin rol aldığı dizi genç oyuncular Sera Kutlubey, Simay Barlas, Berker Güven, İdris Nebi Taşkan, Ozan Dolunay ve Bahar Şahin’in kariyerinde büyük bir sıçrama yapmasını sağlamıştı.

Dizinin genç oyuncularından bazıları hala bir projede yer almazken bazıları da kariyerinde tez ilerlemeye devam ediyor. Bunlardan biri de Karaçay ailesinin çapkın ve sorumsuz oğlu Cenk’i canlandıran Ozan Dolunay.

Yakışıklı oyuncu her ne değin daha önce Küçük Tatlı Yalanlar, Mızıkçı, Yüksek Sosyete, Lise Devriyesi, Darısı Başımıza gibi dizilerde rol alsa da en büyük çıkışını Zalim İstanbul dizisinde canlandırdığı Cenk Karaçay karakteriyle yaptı. Genç oyuncu performansıyla herkesten tam not aldı.

Zalim İstanbul'un yakışıklı Cenk Karaçay'ı Ozan Dolunay'ın yeni projesi belli oldu! 1

Ozan Dolunay, Acımasız İstanbul’un arkasından İyi Günde Kötü Günde dizisinde rol aldı. Oysa dizi kötü reytingler sonucu kısa sürede final yaptı. Genç oyuncuyu en son Menajerimi Ara dizisinde davetli oyuncu olarak izlemiştik.

Genç oyuncu şimdi yeni bir diziyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Med Yapım kadar çekilecek dizinin adı İmkansız. Başrollerini Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy’un paylaştığı İmkansız dizisi Fox TV’de ekrana gelecek. Yayınlama tarihi hemen şimdi belli olmayan dizide Ozan Dolunay’ın canlandıracağı karakterle de ilgili demin bir data yok.

Yeni projenin Japonya’da yayınlanan Oasis/A Love Story dizisinin uyarlaması olacağı belirtiliyor. Gerçekten bu dizi projesi çok uzun süredir konuşuluyordu fakat bir türlü hayata geçmemişti. Med Üretim’ın patronu Fatih Aksoy, 2018 yılında dizinin uyarlamasının çekileceğini duyurmuştu. Hatta denilene göre başrolünde Cansu Nehir yer alacaktı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Kaynak: televizyongazetesi.com
URL: https://televizyongazetesi.com/zalim-istanbulun-yakisikli-cenk-karacayi-ozan-dolunayin-yeni-projesi-belli-oldu/1293471

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here